Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Sofia Vergara stworzyła własną markę kawy

Sofia Vergara stworzyła własną markę kawy
Vergara jest Kolumbijką, dlatego kawa jest dla niej bardzo ważna... (Fot. Nina Prommer/EPA/PAP)
Gwiazda 'Współczesnej rodziny' postanowiła rozszerzyć swoją biznesową działalność. Sofia Vergara stworzyła autorską linię kawy o nazwie !Díos Mio! Coffee. Nowe przedsięwzięcie amerykańsko-kolumbijskiej aktorki to ukłon w stronę jej pochodzenia. Jak sama podkreśla, firma wspiera lokalnych farmerów i dostawców, a jej misją jest uhonorowanie kobiet, które zajmują się uprawą kawy w Kolumbii.
Reklama
Reklama

Gwiazda takich produkcji, jak "Griselda", "Ugotowani" czy "Współczesna rodzina", zapragnęła wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kawoszy, do których skądinąd sama się zalicza. "Ten projekt zrodził się z mojej osobistej potrzeby. Jeśli chodzi o kawę, mam bardzo wysokie wymagania. Nie mogłam uwierzyć w to, jak trudno jest znaleźć wysokiej jakości produkt tu, gdzie mieszkam, czyli w Los Angeles" – zdradziła amerykańsko-kolumbijska aktorka w rozmowie z magazynem "People".

Nowym przedsięwzięciem czterokrotnie nominowana do Złotego Globu artystka uhonorowała swoje pochodzenie. Nazwa marki pochodzi od hiszpańskiego tłumaczenia zwrotu "mój Boże!", który – jak czytamy w komunikacie prasowym – jest "częstym wyrażeniem używanym przez Latynosów w chwili, gdy odkrywają idealny smak i aromat". Vergara podjęła współpracę z Krajową Federacją Plantatorów Kawy – kolumbijską organizacją pozarządową, która wspiera rodzimych producentów, niezależnie od wielkości i potencjału ich plantacji.

Misją marki Vergary jest docenienie kobiet, które zajmują się uprawą kawy w jej ojczyźnie. "To ekscytujące, że możemy uhonorować osoby, które pracują niestrudzenie i wkładają mnóstwo wysiłku i serca w to, co robią. Dorastałam w Kolumbii, pijąc na co dzień wspaniałą kolumbijską kawę. Przez ostatnich kilka lat tworzyłyśmy te mieszanki z niesamowitym kobiecym zespołem. Kobiety stanowią 30 proc. kolumbijskich plantatorów kawy. Delektowanie się filiżanką małej czarnej jest ważną tradycją w naszym codziennym życiu, dlatego bardzo się cieszę, że wreszcie mogę zaprezentować nasz wyjątkowy produkt" – przyznała gwiazda.

W ofercie znajdziemy trzy rodzaje kawy – jasno paloną Sweetness, średnio paloną Balance oraz ciemno paloną Strength. Jak tłumaczy Vergara, nazwy produktów odnoszą się do kluczowych cech Kolumbijek, nawiązując do ich "delikatności, zdolności utrzymywania równowagi i siły".

!Díos Mio! Coffee występuje pod postacią kawy ziarnistej i mielonej, a także w formie kapsułek. Ceny zaczynają się od 14,99 dolarów za opakowanie. Produkty można nabyć na stronie internetowej marki oraz w amerykańskiej sieci supermarketów Walmart. Aktorka sprzedaje tam również autorskie kolekcje jeansów, kostiumów kąpielowych i artykułów do wyposażenia wnętrz.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.06.2024
GBP 5.1857 złEUR 4.3581 złUSD 4.0760 złCHF 4.5690 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama