Menu

Oto spot promujący tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji Junior!

Oto spot promujący tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji Junior!
Zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji konkursu Polka Viki Gabor po koncercie finałowym Konkursu Eurowizja Junior 2019. (Fot. PAP/Andrzej Grygiel)
W piątek, 18 września w programie 'Pytanie na Śniadanie' w TVP2 odbyła się premiera filmiku, który promuje 18. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2020, którego finał odbędzie się 29 listopada 2020 roku w Warszawie. Główną bohaterką spotu jest zwyciężczyni poprzedniej edycji - Viki Gabor. Organizatorami tego wydarzenia są Telewizja Polska oraz Europejska Unia Nadawców (EBU).
Reklama

Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji Junior, podobnie jak wiele ważnych imprez rozrywkowych, z powodu pandemii koronawirusa będzie miał inną niż zwykle formułę. W trosce bezpieczeństwo artystów wszystkie konkursowe występy odbędą się w studiu.

Koncert finałowy będzie transmitowany ze studia w Warszawie. Na miejscu będą zachowane konieczne procedury sanitarne: prezenterzy i obecni na miejscu członkowie ekipy będą zachowywać odstępy wymagane przez zasady dystansu społecznego, spełnione będą wszelkie wymagania dotyczące ochrony zdrowia obecnych na miejscu osób.

W tegorocznej edycji Eurowizji Junior wezmą udział wokaliści z Armenii, Białorusi, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Kazachstanu, Malty, Niemiec, Polski, Rosji, Serbii i Ukrainy.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.10.2020
GBP 5.140 złEUR 4.633 złUSD 3.950 złCHF 4.333 zł

Sport


Sport

Reklama