Menu

Mistrz świata Formuły 1 oduczył swojego psa jedzenia mięsa

Mistrz świata Formuły 1 oduczył swojego psa jedzenia mięsa
Lewis Hamilton propaguje dietę wegańską. (Fot. Getty Images)
Lewis Hamilton pochwalił się, że jego buldog angielski jest w pełni na diecie wegańskiej. I że podobno bardzo mu służy. Na miskę karmy wegańskiej pupil sportowca potrafi zarobić sam, gdyż okazjonalnie pracuje jako model.
Reklama

"Odkąd stał się weganinem, jego sierść jest znacznie bardziej miękka, z jego łap zeszła opuchlizna, nie kuleje już z powodu bólu stawów i oddycha głębiej. Bardzo się cieszę z tych rezultatów, on również" – Lewis Hamilton napisał na instagramowym końcie swojego psa Roscoe (roscoelovescoco). Oczywiście, słynny kierowca też jest weganinem.

Wpływ diety roślinnej na zdrowie psów nie został naukowo przebadany. Dlatego przestawianie czworonogów przez ich właścicieli na weganizm lub wegetarianizm wywołuje duże kontrowersje.

Siedmioletni Roscoe to psi celebryta. Jego profil na Instagramie śledzi 178 tys. obserwatorów. Roscoe współpracuje z agencją modelingową, za udział w sesji zdjęciowej inkasuje 700 dolarów. Od urodzenia był skazany na sukces – jego rodzice byli championami.

Pupil jest dla Hamiltona tak ważny, że zlecił zamrożenie jego nasienia, by w przyszłości doczekać się jego następców. Sportowiec jest ogromnym wielbicielem buldogów angielskich. W maju pożegnał suczkę tej rasy, imieniem Coco, która prawdopodobnie zmarła na skutek zawału serca.

Komentarze
  • Tom
    11 lipca, 17:49

    Ludzie to są jednak idioci nawet ci sławni, a szczególnie oni. Kierowca ekspertem od diety psów. Tak jakbyś wilkowi kazał trawę wdupiać.

  • Kolo71lu
    12 lipca, 07:51

    Powini go za to zamknac

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2020
GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

Sport


Sport

Reklama