Menu

Miley Cyrus zdradziła, że jej pies prawie umarł na planie telewizyjnego show

Miley Cyrus zdradziła, że jej pies prawie umarł na planie telewizyjnego show
Miley kocha psy. (Fot. Getty Images)
Piosenkarka wyznała, że gdy była jurorką w programie 'The Voice', jej suczka Little Dog przegryzła kabel w studiu telewizyjnym i została porażona prądem. Porażony prądem został także pracownik, który próbował uratować psa. Na szczęście wszyscy wyszli z tego bez szwanku.
Reklama

Podczas wywiadu, jakiego Miley Cyrus udzieliła kalifornijskiej stacji radiowej Channel 933, została zapytania o najbardziej kłopotliwe sytuacje z udziałem swoich zwierząt. A pupili ma bez liku. Pod jej kuratelą jest 13 psów, trzy koty, dwie świnie i dwa konie.

Piosenkarka wspomniała wówczas o incydencie z udziałem jej psa rasy beagle, do jakiego doszło w 2016 r., gdy była jurorką w muzycznym talent show "The Voice". "Oglądamy popisy wokalne uczestników, wszyscy zastanawiają się, kto wygra, a mój pies zaczyna gryźć kable, których w studiu jest mnóstwo. Nagle zauważamy, że ma konwulsje, że dochodzi o porażenia prądem. Osoba, która próbuje otworzyć mu pysk, też zostaje kopnięta prądem" – relacjonowała piosenkarka.

Miley dodała, że na szczęście psu nic się nie stało i obecnie dobrze mu się żyje w rodzinnym mieście wokalistki, Nashville. Większych urazów nie doznał też pracownik, który chciał ratować psa. Niewykluczone są jedynie "elektryzujące" wspomnienia...

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.11.2020
GBP 4.979 złEUR 4.478 złUSD 3.736 złCHF 4.136 zł

Sport


Sport

Reklama