Menu

Mariah Carey w 50. roku życia wydaje swoją autobiografię

Mariah Carey w 50. roku życia wydaje swoją autobiografię
Gwiazda chce opowiedzieć o swoim życiu własnymi słowami. (Fot. PAP/EPA)
Amerykańska piosenkarka już dała znać swoim fanom, że jej autobiografia jest gotowa. Zrobiła to w przewrotny sposób: publikując w mediach społecznościowych tylną okładkę książki. Wspomnienia Carey ukażą się na rynku prawdopodobnie jeszcze w tym roku.
Reklama

"Całe życie czekałam na to, by mieć w sobie wystarczająco dużo odwagi i przekonania, by spisać swoje wspomnienia" – tymi słowy Mariah Carey rozpoczęła list do swoich fanów, w którym nakreśliła zamysł książki. A wynika z niego, że gwiazda chce opisać historię swoich wzlotów i upadków, opowiedzieć o swoich marzeniach i traumach, a także o piosenkach, które stworzyła.

"Utrwalanie tych wspomnień było niezwykle trudne, pouczające, ale i kojące" – stwierdziła piosenkarka, która jest rekordzistką jeśli chodzi o liczbę utworów na listach przebojów oraz liczbę sprzedanych na świecie płyt.

Carey ma na swoim koncie wiele nagród muzycznych. (Fot. PAP/EPA)

Mariah Carey nie ujawniła, jaki będzie tytuł tej książki. Wiadomo natomiast, że publikacja ukaże się na rynku najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. To wyjątkowy rok dla artystki, bo w marcu skończyła 50 lat.

Carey ma już za sobą debiut literacki. W 2015 r. na półki księgarń trafiła bogato ilustrowana bajka, osnuta wokół jej bożonarodzeniowego przeboju "All I want for Christmas is you". Książka nosi ten samym tytuł co piosenka.

Autobiografia gwiazdy ma się ukazać jeszcze w tym roku. (Fot. PAP/EPA)

Od wybuchu pandemii koronawirusa piosenkarka przebywa w Nowym Jorku. Izolowała się tam razem ze swoimi 9-letnimi bliźniakami, Monroe i Moroccanem. W trakcie nie tylko pracowała nad biografią, ale również nad nowym materiałem muzycznym. Poza tym udzielała się w charytatywnych koncertach online. 

Komentarze
  • Bzdety
    13 lipca, 20:01

    Co moze napisac pol zycia to siedzenie przed lustrem malowanie sie i botox

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 04.08.2020
GBP 4.883 złEUR 4.406 złUSD 3.736 złCHF 4.081 zł

Sport


Sport

Reklama