Menu

Margot Robbie okrzyknięta najbardziej zapracowaną aktorką w Hollywood

Margot Robbie okrzyknięta najbardziej zapracowaną aktorką w Hollywood
Zdolna i zapracowana! (Fot. PAP/EPA)
Od czasu, kiedy skupiła na sobie uwagę świata za sprawą występu w 'Wilku z Wall Street', Margot Robbie nie zwalnia tempa. W ciągu ostatnich pięciu lat współtworzyła aż 19 produkcji, z których kilka to bijące rekordy popularności kinowe hity. W przyszłym roku zobaczymy ją w kontynuacji 'Legionu samobójców', w którym ponownie wcieli się w szaloną Harley Quinn.
Reklama

Margot Robbie to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek Hollywood. Jak wynika z opublikowanego właśnie rankingu opracowanego przez PartyCasino, za ową rozpoznawalnością kryje się też ogrom pracy – aktorka znalazła się w czołówce gwiazd, które w ciągu minionych pięciu lat zaangażowały się w największą ilość filmowych projektów. 29-letnia Australijka wystąpiła w 15 pełnometrażowych produkcjach, zagrała epizodyczne role w dwóch filmach, była producentką jednego obrazu oraz pojawiła się w krótkometrażówce.

Szczególnie pamiętne kreacje stworzyła w "Marii, królowej Szkotów", "Gorącym temacie", w którym partnerowała na ekranie Nicole Kidman i Charlize Theron, opowiadającym o życiu łyżwiarki figurowej Tonyi Harding biograficznym dramacie "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" oraz "Pewnego razu… w Hollywood" Quentina Tarantino, w którym wcieliła się w postać żony Romana Polańskiego Sharon Tate. Aktorka była również gwiazdą "Legionu samobójców", "Ptaków Nocy" i przygodowego filmu "Tarzan: Legenda". Mogliśmy ją także oglądać w wojennym dramacie "Whisky Tango Foxtrot" i historycznej produkcji "Goodbye Christopher Robin".

Na liście najbardziej zapracowanych aktorów Robbie zajęła piąte miejsce. Wyprzedzili ją Nicolas Cage, Samuel L. Jackson, Brad Pitt oraz Will Ferrell. Wśród kobiet jest jednak pierwsza - wyprzedziła takie gwiazdy, jak Nicole Kidman czy Natalie Portman. Jest to niewątpliwie spore osiągnięcie, biorąc pod uwagę młody wiek aktorki oraz dość krótki staż w Hollywood. Jej międzynarodowa kariera rozpoczęła się wszak dopiero w 2013 roku, kiedy pojawiła się u boku Leonardo DiCaprio w głośnym filmie "Wilk z Wall Street". "Na początku było trochę dziwnie. Nigdy wcześniej nie spotkałam nawet sławnej osoby. Nie miałam pojęcia, jak może wyglądać ten biznes i ta praca" – stwierdziła wówczas w jednym z wywiadów.

W nadchodzącym roku Margot Robbie będziemy mogli podziwiać w drugiej części "Legionu samobójców". 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 07.07.2020
GBP 4.950 złEUR 4.471 złUSD 3.969 złCHF 4.203 zł

Sport


Sport

Reklama