Menu

Margaret zawiesza karierę!!!

Margaret zawiesza karierę!!!
Margaret zawiesza karierę, ale obiecuje wrócić, jak tylko odpocznie. (Fot. FB / Margaret Jamrozy)
Najpierw ogłosiła, że rozwiązuje swój międzynarodowy kontrakt, potem zrezygnowała ze współpracy ze swoim menagementem, a teraz powiadomiła, że zawiesza karierę. 'Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę' - napisała gwiazda do fanów.
Reklama

"Niestety, ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie" - napisała w opublikowanym w mediach społecznościowych oświadczeniu Margaret.

Gwiazda zaznaczyła, że robi sobie przerwę od kariery, ale nie rezygnuje z muzyki. "Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę" - dodała artystka.

Piosenkarka postanowiła "wyciszyć się". (Fot. FB / Margaret Jamrozy)

Mijający rok był dla Margaret niezwykle pracowity. Piosenkarka wydała nowy album - "Gaja Hornby" i była też jurorką w programie "The Voice Of Poland". Niedawno z powodów zdrowotnych zrezygnowała z kontraktu płytowego, który miał jej otworzyć drzwi do kariery za granicą, potem zakończyła współpracę ze swoim dotychczasowym menagementem.

Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 roku minialbumem "All I Need", który promowała piosenka "Thank You Very Much”. Singiel był notowany na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech, w Polsce był trzecim najlepiej sprzedającym się utworem 2013 roku.

Pod koniec 2015 roku wokalistka wydała drugi album zatytułowany "Just the Two of Us", który nagrała w duecie z Mattem Duskiem. W 2018 roku wystąpiła w finale szwedzkiego Melodifestivalen 2018 z piosenką "In My Cabana” i zajęła siódme miejsce. W tym samym roku jej piosenka "Byle jak” otrzymała tytuł Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2018. W 2019 wydała trzeci album "Gaja Hornby".

Komentarze
  • Riri
    12 grudnia 2019, 22:07

    Wszystko bybylo ok ,gdyby tylko jeszcze ona umiala spiewac.Rozumiem ze wkoncu to do niej dotarlo i przyszedl czas na lekcje spiewu a nie wycia

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 06.08.2020
GBP 4.901 złEUR 4.410 złUSD 3.724 złCHF 4.100 zł

Sport


Sport

Reklama