Menu

Madonna intensywnie podróżuje mimo pandemii

Madonna intensywnie podróżuje mimo pandemii
Madonnę nosi po świecie! (Fot. Facebook/Madonna)
Pandemia wciąż trzyma mocno, turystyka sparaliżowana jest różnymi obostrzeniami, a Madonna podróżuje po świecie prywatnym odrzutowcem jak szalona. Kompanami piosenkarki są jej 26-letni partner i pięcioro jej dzieci. Gwiazda w trzy tygodnie odwiedziła pięć krajów i pokonała prawie 200 tys. km.
Reklama

W wigilię Bożego Narodzenia Madonna wraz ze swoim chłopakiem, tancerzem Ahlamalikiem Williamsem, czworgiem dzieci i osobistym fotografem poleciała z Los Angeles do Londynu. Tam zabrali na pokład najstarszego syna piosenkarki – Rocco Ritchiego. 28 grudnia dotarli do Egiptu. Spędzili tam raptem dzień i udali się do Malawi.

W Malawi Madonna spotkała się z prezydentem tego państwa, Lazarusem Chakwerą, odwiedziła szpital, którego budowę sponsorowała i rozmawiała z miejscowymi. Ten wschodnioafrykański kraj ma dla niej szczególne znaczenie, gdyż stamtąd pochodzi czworo jej adoptowanych dzieci: 15-letni David Benda, 14-letnia Mercy James oraz ośmioletnie bliźniaczki Estere i Stella. Malawi określa jako swój "dom poza domem".

6 stycznia Madonna ze swoją czeredą poleciała do Kenii. Tam wzięła udział w safari. Całe swoje afrykańskie tournee obficie relacjonuje na Instagramie.

Osoba z kręgu Madonny mówi dziennikowi "The Sun", że ona i jej najbliżsi podczas wojaży regularnie przechodzą testy na koronawirusa. Na rękę jest im to, że turyści przybywający do Malawi i Kenii nie muszą odbywać kwarantanny, o ile przedstawią negatywny wynik testu na Covid-19. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.01.2021
GBP 5.123 złEUR 4.550 złUSD 3.751 złCHF 4.218 zł

Sport


Sport

Reklama