Menu

Lady Gaga zagra w filmie o rodzinie Gucci!

Lady Gaga zagra w filmie o rodzinie Gucci!
Lady Gaga wcieli się w czarny charakter... (Fot. Getty Images)
Ridley Scott postanowił wyreżyserować film o burzliwych losach dynastii rodziny Gucci. W tym wypadku najlepszym scenarzystą okazało się życie włoskiej rodziny. W rolę Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, wcieli się Lady Gaga.
Reklama

Gdy Patrizia Reggiani poślubiła Maurizio Gucciego, stali się jedną z najbardziej medialnych włoskich par. Jednak mieszanka włoskiego temperamentu, zazdrości i pieniędzy, okazała się mieszanką wybuchową i doskonałym scenariuszem filmowym.

On ją zostawił, ona zleciła jego zabójstwo. Maurizio Gucci został zastrzelony na schodach przed wejściem do biura w 1995 roku. Jego była żona Patrizia Reggiani została później skazana za zorganizowanie zabójstwa.

Burzliwe losy rodziny postanowił ukazać na ekranie Ridley Scott. W roli Patrizii Reggiani zobaczymy Lady Gagę. Punktem wyjścia dla scenariusza była książka Sary Gay Forden, "Gucci. Potęga Mody, Szaleństwo Pieniędzy, Gorycz Upadku".

Gucci to modowa potęga. (Fot. Getty Images)

Po doskonale przyjętym występie w filmie "Narodziny gwiazdy", Lady Gagę czeka kolejna fascynująca filmowa przygoda. Tym razem jednak wcieli się w postać gorącokrwistej Włoszki. Za zlecenie zabójstwa Reggiani została skazana na 29 lat więzienia.

Mogła się starać o wcześniejsze zwolnienie warunkowe, jednak musiała podjąć pracę. Według włoskiej prasy, odrzuciła swoją pierwszą szansę w 2011 roku, ponieważ przeraził ją sam pomysł pracy. "Nigdy w życiu nie pracowałam i nie zamierzam teraz zaczynać" - miała oświadczyć swojemu prawnikowi.

Gdy w 2016 roku, po 18 latach odsiadywania wyroku, Patrizia Reggiani wyszła na wolność, zapytana przez reporterów o to, dlaczego zleciła zabójstwo, a nie zrobiła tego sama, odparła: "Mój wzrok jest słaby, nie chciałam spudłować".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 12.08.2020
GBP 4.903 złEUR 4.412 złUSD 3.756 złCHF 4.101 zł

Sport


Sport

Reklama