Menu

Kolejne małżeństwo w Hollywood rozpadło się przez romans na planie filmu

Kolejne małżeństwo w Hollywood rozpadło się przez romans na planie filmu
Koniec małżeństwa... (Fot. PAP/EPA)
Netfliksowej premierze filmu 'Rebeka', który jest remake’iem klasycznego dzieła Hitchcocka, towarzyszy aura skandalu. Według ustaleń dziennika 'Daily Mail', para aktorów grająca główne role w tym obrazie, Lily James i Armie Hammer, mogła mieć ze sobą romans. Zbyt bliska zażyłość doprowadziła do rozpadu małżeństwa Hammera i Elizabeth Chambers.
Reklama

Kryzys w małżeństwie Armiego Hammera miał wybuchnąć po tym, jak Elizabeth Chambers znalazła w jego telefonie intymne wiadomości od niejakiej Adeline. Tak samo podpisywano Lily James w rozpisce z harmonogramem pracy na planie "Rebeki" – donosi brytyjski dziennik "Daily Mail". Poza tym, jak mówi informator gazety, Lily flirtowała z Armiem na planie - chętnie go dotykała i wysyłała mu powłóczyste spojrzenia, ku uciesze aktora.

Elizabeth Chambers po przeczytaniu wiadomości od tajemniczej kobiety była wstrząśnięta. Ale chciała ratować swoje trwające 10 lat małżeństwo - tym bardziej, że mają dwoje dzieci. Para chodziła na terapię i planowała też odnowić przysięgę małżeńską. Podobno gwoździem do trumny ich związku było to, że Chambers otrzymała od Hammera erotyczną wiadomość, choć jej zdaniem nie była wcale do niej skierowana... Para ogłosiła rozstanie 10 lipca 2020 r.

Lily James grozi tymczasem etykieta kobiety, która wikła się w romanse z żonatymi mężczyznami. W połowie października paparazzo przyłapał ją w Rzymie na randce z angielskim aktorem, Dominikiem Westem, z którym poznała się na planie serialu BBC "The Pursuit Of Love". 51-letni West jest mężem producentki filmowej Catherine Fitzgerald. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.11.2020
GBP 5.024 złEUR 4.484 złUSD 3.761 złCHF 4.148 zł

Sport


Sport

Reklama