Menu

"Klinika", czyli nowy thriller medyczny Polki z Londynu!

"Klinika", czyli nowy thriller medyczny Polki z Londynu!
Thrillery medyczne Klaudii Muniak trzymają w napięciu do ostatnich stron... (Fot. Wydawnictwo Kobiece)
Właśnie ukazał się najnowszy, doskonały thriller medyczny autorki powieści 'Psychopata' i 'Nie ufam już nikomu', Klaudii Muniak.
Reklama

Wydawać się może, że Gaja jest szczęśliwą kobietą. Żyje dzięki rozwojowi medycyny - a w szczególności leczeniu metodą modyfikacji genomu w okresie prenatalnym. Tak jak i Kajtek, jej przyjaciel od wielu lat. To wystarczający powód do wdzięczności.

Tyle że wszystko się zmieniło. Zniknięcie Kajtka to prawdziwy dramat, który odbił się na życiu Gai. Między nimi powstała specjalna więź, byli jak rodzeństwo, którego nigdy nie mieli. Teraz pozostało uczucie pustki spowodowanej tajemniczym zniknięciem.

Tymczasem rzeczywistość również okazuje się brutalna. Nastroje społeczne gęstnieją i czuć wielkie napięcie - dochodzi do masowych protestów w wyniku zakazania przez rząd metody in vitro. Gaja jest przerażona i czuje się napiętnowana. Mimo to nie poddaje się i znajduje siły, mając zamiar rozwiązać sprawę zniknięcia przyjaciela. W trakcie swojego śledztwa odkryje coś szokującego i przerażającego. Okaże się to czymś o wiele gorszym niż wizje z najmroczniejszych koszmarów.

Do jakiej prawdy dotrze Gaja? Co ujawni podążanie za tropami, które mają doprowadzić ją do Kajtka? Dowiesz się tego podczas czytania najnowszego thrillera medycznego kaludii Muniak "Klinika". Przygotuj się na dawkę mocnych wrażeń!

Klaudia Muniak pochodzi z Dębicy na Podkarpaciu, ukończyła biotechnologię. Mieszka w Londynie, gdzie przez pięć lat jako naukowiec zajmowała się nanotechnologią. W swoich książkach łączy wiedzę medyczną z tym, co w literaturze lubi najbardziej, czyli tajemnicą wywołującą dreszcz. Klinika to jej piąta powieść. Dotąd nakładem Wydawnictwa Kobiecego ukazały się też "Psychopata" i "Nie ufam już nikomu" (2020).

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.06.2021
GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama