Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Kevin Bacon będzie gwiazdą "horroru LGBTQIA+"!

Kevin Bacon będzie gwiazdą "horroru LGBTQIA+"!
Kevin Bacon z żoną, Kyrą Sedgwick. (Fot. PAP/EPA)
Popularny aktor po raz kolejny wraca do horroru - gatunku, od którego rozpoczął swoją pełną sukcesów. Bacon, który w wieku 22 lat zagrał w filmie 'Piątek trzynastego', teraz pojawi się horrorze reżyserowanym przez Johna Logana. Jego akcja rozgrywać się będzie w trakcie obozu, na którym prowadzone są zajęcia z terapii konwersyjnej.
Reklama

Terapia konwersyjna to pseudonaukowa praktyka mająca na celu próbę zmiany orientacji seksualnej z homoseksualnej na heteroseksualną. Jak informuje portal Deadline, właśnie podczas takiej terapii rozegra się akcja nowego filmu Johna Logana, dla którego będzie to reżyserski debiut. Według informacji umieszczonej na portalu IMDb, tymczasowy tytuł filmu to "Whistler Camp".

John Logan to uznany scenarzysta, na którego koncie są trzy nominacje do Oscara za scenariusze do filmów "Gladiator", "Aviator" oraz "Hugo i jego wynalazek". Napisał również scenariusze do takich filmów jak m.in. "Męska gra", "Ostatni samuraj", "Skyfall" oraz "Spectre".

Film Logana wyprodukuje studio Blumhouse. Główną rolę w tej produkcji zagra Theo Germaine, który najbardziej znany jest z roli Jamesa Sullivana w serialu Ryana Murphy’ego "Wybory Paytona Howarda". Na ekranie zobaczymy też Kevina Bacona. Aktor będzie również jednym z producentów horroru "Whistler Camp".

"Piątek trzynastego" nie jest jedynym horrorem w bogatej filmografii Kevina Bacona. Nie dalej niż rok temu można było zobaczyć go w horrorze Airbnb "Powinniście odejść". Innymi filmami z tego gatunku, w jakich wystąpił, są takie produkcje jak "Wstrząsy", "Linia życia", "Opętanie" czy "Człowiek widmo". 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 07.12.2021
GBP 5.4098 złEUR 4.5991 złUSD 4.0788 złCHF 4.4169 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama