Menu

Już wkrótce zobaczymy dokument o ostatniej trasie koncertowej Madonny

Już wkrótce zobaczymy dokument o ostatniej trasie koncertowej Madonny
Koncerty Madonny zawsze były perfekcyjnie dopracowane... (Fot. Wikimedia)
'Dzielenie się moją artystyczną wizją z globalną publicznością jest dla mnie niesamowicie ważne, zwłaszcza w tym szczególnym czasie' – wyznała Madonna, ogłaszając, że na początku października ukaże się dokument o jej ostatniej trasie koncertowej. W sieci zadebiutował właśnie krótki zwiastun produkcji. Fani są więcej niż zadowoleni.
Reklama

8 października do katalogu platformy streamingowej Paramount+ trafi film dokumentalny poświęcony Madonnie. Obraz zaprezentuje kompilację najciekawszych momentów ubiegłorocznej trasy koncertowej gwiazdy, która promowała jej 14. album studyjny. Produkcja zatytułowana "Madame X" będzie, jak zapowiada artystka, zapisem "intymnej, a zarazem teatralnej scenicznej podróży", podczas której wykonała swoje największe hity w towarzystwie utalentowanych muzyków i tancerzy z całego świata, w tym żeńskiej formacji Orquestra Batukadeiras.

Swój udział w przedsięwzięciu miały również dzieci piosenkarki – gdy Madonna wykonywała przebój "Frozen", wyświetlono wideo, w którym tańczy jej najstarsza latorośl, 24-letnia Lourdes Leon. Młodsze córki królowej muzyki pop dołączyły do niej na scenie, by wspólnie z mamą zaśpiewać "Express Yourself".

"Dzielenie się moją artystyczną wizją z globalną publicznością jest dla mnie niesamowicie ważne, zwłaszcza w tym szczególnym czasie. Cieszę się, że możliwość przekazania szerokiej widowni przesłania płynącego z tej trasy i żarliwego artyzmu wszystkich zaangażowanych w nią osób pojawiła się w momencie, gdy muzyka jest nam wszystkim tak bardzo potrzebna, aby wciąż nam przypominać o łączącej nas świętej i nierozerwalnej więzi człowieczeństwa" – stwierdziła górnolotnie piosenkarka w oficjalnym oświadczeniu. Za reżyserię dokumentu odpowiada portugalski fotograf Ricardo Gomes.

Madonna podzieliła się tą nowiną z liczącą ponad 16 milionów osób grupą instagramowych obserwatorów w czwartkowy wieczór. "Madame X jest wreszcie gotowa, by zakłócić spokój. Jesteście na to gotowi?" – napisała w zamieszczonym w serwisie poście, udostępniając przy okazji krótki teaser produkcji.

Platforma streamingowa, do której katalogu trafi dokument Madonny, jest dość niszowa – dostęp do niej mają jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Kanady, krajów Ameryki Łacińskiej, krajów nordyckich i Australii. "A co z resztą świata? Film nie będzie dostępny dla większości Europejczyków" – napisał nie kryjąc żalu jeden z fanów Madonny. "Bardzo złe posunięcie, by wykluczyć tylu potencjalnych odbiorców" – wtórował mu inny.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2021
GBP 5.3827 złEUR 4.6154 złUSD 3.9337 złCHF 4.2489 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama