Menu

Jennifer Aniston i Brad Pitt znów są parą?

Jennifer Aniston i Brad Pitt znów są parą?
Golden couple Hollywood znów razem? (Fot. Getty Images)
Choć obydwoje unikają komentarzy, nie sposób nie zauważyć, że łączy ich silne uczucie. Wspierają się nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. Czy uczucie, jakie kiedyś łączyło Jennifer Aniston i Brada Pitta, znów się odrodziło?
Reklama

Niedzielny wieczór w Hollywood należał do nagrodzonych przez Gildię Aktorów Ekranowych, którzy odebrali statuetki SAG Awards. Jednym ze zwycięzców był Brad Pitt, który został wyróżniony za najlepszą drugoplanową rolę męską w filmie "Pewnego razu… w Hollywood" Quentina Tarantino. To, co powiedział, odbierając nagrodę, nie pozostawiło Jennifer Aniston obojętną. Nikogo innego też nie.

Choć Brad Pitt rozpoczął od żartu, że informację o nagrodzie umieści na swoim profilu na Tinderze, potem było znacznie bardziej wzruszająco.

"Przyszło mi pracować ze wspaniałymi ludźmi. Pacino, Dernem, Kurtem Russellem, Leo, Dakotą. Z przedstawicielami młodego pokolenia: Margaret Qualley, Austinem Butlerem. Wszyscy sprawiliście, że byłem lepszy i mam nadzieję, że zrobiłem to samo dla was" – dziękował Pitt. "Nie była to najłatwiejsza rola. Facet, który ciągle jest na haju i nie dogaduje się ze swoją żoną".

Trudno nawet zgadnąć z którego roku pochodzi to zdjęcie Jennifer i Brada. (Fot. Getty Images)

Przemówienie aktora można było odebrać dosłownie, ale nikt ze słuchających nie miał wątpliwości, że gwiazdor mówi też o tym, jak naprawdę wygląda jego życie. O kłopotach z alkoholem, a przez to ze znalezieniem porozumienia z bliskimi.

"Kocham naszą aktorską społeczność. Każdy z nas obecnych na tej sali zna ból, zna samotność. Wnosimy to do naszych postaci. Mamy swoje momenty chwały i mądrości. Wnosimy to do naszych postaci. Śmiejemy się, wygłupiamy. Jestem w tym biznesie od trzydziestu lat i wydaje mi się, że sprawa jest prosta. Jeden projekt się uda, inny nie".

Tego samego wieczoru była żona Brada Pitta odebrała nagrodę za najlepszą rolę kobiecą w serialowym dramacie. Statuetka przypadła jej za rolę w serialu "The Morning Show". Na nagraniach zza kulis widać Brada, który zatrzymuje się, by na dużym ekranie posłuchać przemówienia byłej żony w trakcie odbierania przez nią nagrody. Później oboje na chwilę spotkali się za kulisami, gdzie w serdecznej atmosferze gratulowali sobie nagród, wymieniając czuły uścisk.

Oczywiście, aktorska para zaprzecza jakoby miało ich cokolwiek łączyć. Ale trudno nie odnieść wrażenia, że jest to dyktowane chęcią zachowania dyskrecji, a z prawdą ma niewiele wspólnego.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.02.2020
GBP 5.125 złEUR 4.309 złUSD 3.957 złCHF 4.062 zł

Sport


Reklama