Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jennifer Aniston została pisarką!

Jennifer Aniston została pisarką!
"Clydeo Takes a Bite Out of Life" autorstwa gwiazdy trafi do księgarń 1 października. (Fot. Getty Images)
Gwiazda 'Przyjaciół' postanowiła sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Jennifer Aniston pochwaliła się na Instagramie, że napisała książkę dedykowaną najmłodszym odbiorcom. Bohaterem publikacji jest wesoły psiak o imieniu Clydeo, który przypomina należącego do aktorki czworonoga.
Reklama
Reklama

Jennifer Aniston dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły zabawić się w pisarzy. Hollywoodzka aktorka ogłosiła na Instagramie, że napisała książkę dla dzieci. Publikacja zatytułowana "Clydeo Takes a Bite Out of Life" opowiada o psie, który odkrywa pasję do gotowania. Za inspirację do stworzenia tej postaci posłużył autorce jej własny czworonożny przyjaciel, adoptowany ze schroniska sznaucer Clyde.

"Mam nadzieję, że jego urocza podróż w poszukiwaniu prawdziwej pasji będzie inspiracją dla dzieci i wszystkich miłośników psów" – wyznała zdobywczyni Złotego Globu.

Kilka lat temu Aniston podjęła współpracę ze studiem animacji Invisible Universe, które "ożywiło" jej ukochanego psiaka. Owocem owej współpracy jest instagramowy profil pupila gwiazdy, który wystartował w 2021 roku. Nosi on nazwę Callmeclydeo.

"Kiedy wpadliśmy na ten pomysł, nie przypuszczałam, że dostarczy obserwatorom tyle radości" – dodała 55-letnia aktorka. Ilustracje do książki wykonał ceniony brazylijski artysta Bruno Jacob.

"Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z jedyną z swoim rodzaju, niepowtarzalną Jennifer Aniston. To nie tylko historia przygód uroczego psa, ale także uniwersalna opowieść o odnajdywaniu radości w życiu i pasji, która uszczęśliwia" – przyznała Nancy Inteli, wiceprezeska i wydawczyni HarperCollins Children’s Books.

Wydawnictwo ogłosiło przy tym, że nadchodząca publikacja aktorki zapoczątkuje literacką serię, która składać się ma łącznie z czterech tytułów. Aniston stworzy w przyszłości książkę kucharską oraz dwie książki promujące czytelnictwo wśród najmłodszych.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.07.2024
GBP 5.1032 złEUR 4.2954 złUSD 3.9296 złCHF 4.4436 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama