Menu

George Clooney się odchudza

George Clooney się odchudza
Powinien?
Reklama
Żona George'a Clooneya nakazała aktorowi przejście na restrykcyjną dietę. Zagraniczne media donoszą, że Amal Clooney chce, aby mąż wrócił do formy przed oscarową galą, dlatego zabroniła gwiazdorowi pić alkohol, jeść niezdrowe dania na wynos, ograniczyła również nabiał.

Podobno aktor od dnia ślubu przytył ponad sześć kilo, dlatego Amal Clooney zarządziła restrykcyjną dietę, która pozwoli jej mężowi powrócić do dawnej formy tuż przed galą rozdania Oscarów.

"Amal zdradziła mi, że w trakcie odchudzania George kieruje się kilkoma wyznaczonymi przez nią zasadami, po pierwsze: zero alkoholu, żadnych tuczących potraw i ograniczone spożycie produktów mlecznych. To jej zdaniem pozwoli mężowi na szybką utratę zbędnych kilogramów" - informuje przyjaciel rodziny, na którego powołuje się "Mirror".

Jak wyjaśnia osoba z kręgu znajomych Clooneya, lekka nadwaga aktora, to wynik jego zgubnej miłości do tacos.

"George jest bardzo zdyscyplinowanym facetem na planie. I choć nowe zasady żywieniowe Amal wydają się oczywiste, będą dla niego trudne do przestrzegania. George kocha meksykańskie jedzenie, kilka pikantnych rybnych tacos i kieliszek tequili, to jego ulubiony zestaw" - dodaje znajomy pary.

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.05.2020
GBP 5.030 złEUR 4.480 złUSD 4.088 złCHF 4.223 zł

Sport


Sport

Reklama