Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Dolly Parton wielokrotnie odrzuciła ofertę występu na Super Bowl?

Dolly Parton wielokrotnie odrzuciła ofertę występu na Super Bowl?
Gwiazda świętuje właśnie wydanie nowego albumu "Rockstar". (Fot. Getty Images)
Fani słynnej piosenkarki country mogą zastanawiać się, dlaczego nigdy nie wystąpiła ona na Super Bowl – jednym z największych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych. Teraz Parton zdradziła, że owszem, proponowano jej takowy występ wielokrotnie...
Reklama
Reklama

Super Bowl to w Stanach Zjednoczonych jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń roku, które obecnie jest wręcz nieformalnym świętem narodowym. Transmisja finałowego meczu o mistrzostwo zawodowej ligi futbolu amerykańskiego rokroczne przyciąga przed telewizory rekordową liczbę widzów, którzy prócz sportowych rozgrywek oglądają także występy najsłynniejszych artystów muzycznych.

Nawet wyświetlane w przerwach meczu reklamy imponują realizacyjnym rozmachem – dość wspomnieć, że w ostatnich latach wystąpili w nich tacy hollywoodzcy aktorzy, jak Matthew McConaughey, Ben Affleck czy Bryan Cranston.

Nie dziwi zatem, że występ na Super Bowl postrzegany jest jako potwierdzenie gwiazdorskiego statusu zaproszonego muzyka, a nierzadko swoiste przypieczętowanie wieloletniej kariery.

Dziwić może zatem, dlaczego podczas tego kultowego wydarzenia nigdy nie wystąpiła ikona amerykańskiej muzyki, Dolly Parton. Sławna piosenkarka, tekściarka i kompozytorka została o to zapytana w rozmowie z "The Hollywood Reporter". Legenda muzyki country odparła, że dostała propozycję występu podczas Super Bowl i to wielokrotnie. Parton za każdym razem jednak odrzucała lukratywną ofertę. Powód jest cokolwiek zdumiewający.

"Mogło być tak, że odmawiałam także z innych względów, ale chyba nie czułam się po prostu na tyle dużą gwiazdą, aby zrobić tak spektakularne show. To są wielkie przedsięwzięcia, a ja nigdy nie pracowałam przy tak ogromnej produkcji. Nie sądziłam, że byłabym w stanie coś takiego zrobić" – wyjaśniła dziesięciokrotna zdobywczyni nagrody Grammy.

Artystka, która właśnie wydała pierwszy w karierze rockowy album zdradziła, że rozważa zorganizowanie widowiskowego koncertu, który przypominałby pod względem rozmachu występy na Super Bowl, właśnie z okazji premiery nowej płyty.

"Sądzę, że to miałoby większy sens" – przyznała Parton. Krążek "Rockstar" miał premierę 17 listopada.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.11.2023
GBP 5.0350 złEUR 4.3492 złUSD 3.9810 złCHF 4.5510 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama