Menu

Dlaczego Oprah Winfrey nie wyszła za mąż?

Dlaczego Oprah Winfrey nie wyszła za mąż?
Gdybyśmy wzięli ślub, nie bylibyśmy wciąż razem – twierdzi Oprah. (Fot. Getty Images)
Słynna producentka i prezenterka telewizyjna napisała tekst na temat swojego związku z Stedmanem Grahamem. Gwiazda zdradziła, że przez 30 lat wspólnego życia zdołali wypracować swego rodzaju 'duchowe partnerstwo'.
Reklama

Dodała też, że nigdy nie wyjdzie za niego za mąż. "Oboje uważamy, że gdybyśmy wzięli ślub, nie bylibyśmy wciąż razem" – wyznała.

Oprah Winfrey należy do najpopularniejszych amerykańskich prezenterek i największych współczesnych osobowości telewizyjnych. Jej autorski program "The Oprah Winfrey Show" przez lata gromadził ogromną widownię, zapewniwszy prowadzącej status jednej z najbardziej wpływowych kobiet w USA.

65-letnia potentatka medialna i miliarderka prywatnie związana jest ze Stedmanem Grahamem, znanym biznesmenem, mówcą i autorem książek. W eseju opublikowanym na łamach "Oprah Magazine" zdradziła, że sekret ich udanego, trwającego ponad trzy dekady związku tkwi w tym, że nigdy nie podjęli decyzji o ślubie.

Oprah Winfrey należy do największych współczesnych osobowości telewizyjnych. (Fot. Getty Images)

"Duchowe partnerstwo" to termin ukuty przez autora Gary’ego Zukava, który był częstym gościem w jej programie. "Jest to partnerstwo między równymi sobie ludźmi, podjęte w celu duchowego rozwoju" – wyjaśnia Winfrey.

Prezenterka wyznała, że kiedy Graham oświadczył się jej w 1993 roku, wiedziała, że nie jest to dla niej właściwa droga. "Uświadomiłam sobie, że tak naprawdę nie chcę małżeństwa. Chciałam zostać poproszona o rękę, chciałam czuć, że jestem godna bycia tą jedyną, ale nie chciałam poświęceń, kompromisów, codziennego zaangażowania, które jest konieczne, aby małżeństwo działało. Mój program był dla mnie priorytetem i oboje o tym wiedzieliśmy" – zdradziła.

Oboje łączy "duchowe partnerstwo" - termin ukuty przez autora Gary’ego Zukava, który był częstym gościem programów Winfrey. (Fot. Getty Images)

Winfrey wyjawiła też, że na początku nic nie wskazywało na to, że z Grahamem połączy ją wielka miłość. Traktowała go z rezerwą i sporą dozą nieufności. "Uważałam, że jest miły, ale nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia. Był uprzejmy, owszem. To typ faceta, który odwiedza chorego przyjaciela. Myślałam o nim, że jest wysoki i przystojny – nawet za bardzo, by móc się mną zainteresować. Uznałam, że musi być graczem. Moi producenci ostrzegali mnie, żebym nie angażowała się w relację z nim" – tłumaczy Winfrey. Mimo owych ostrzeżeń, dała mu szansę. Dziś uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w amerykańskim show-biznesie.

Graham zdaje się mieć podobny pogląd na temat związków, co jego ukochana. Gdy gościł w maju w programie Ellen DeGeneres wyznał, że aby mieć udaną relację z drugim człowiekiem, trzeba najpierw zrozumieć swoją tożsamość i mieć wolną wolę w realizacji własnych aspiracji. Tylko wówczas bowiem można wspierać partnera w jego dążeniach i planach.

Osiągnięcie tej równowagi pozwoliło parze pozostać w szczęśliwym związku przez niemal 33 lata. "Poświęcam się jej szczęściu, chcę, żeby była najlepszą wersją siebie. Byłem jednak w stanie znaleźć swoje szczęście, odkryć umiejętności, talenty i jestem z tego zadowolony. Chodzi o to, by twój partner realizował swój potencjał oraz byś ty mógł realizować własny" – przekonywał Graham.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.02.2020
GBP 5.066 złEUR 4.335 złUSD 3.925 złCHF 4.073 zł

Sport


Reklama