Menu

David Beckham kupił apartament w Miami za 24 mln dolarów

David Beckham kupił apartament w Miami za 24 mln dolarów
David ma głowę do interesów... (Fot. Getty Images)
Na co dzień David Beckham mieszka w Londynie, ale jako współwłaściciel drużyny piłkarskiej Inter Miami często musi odwiedzać Florydę. Już znalazł tam dla siebie i rodziny odpowiednie lokum. Za 24 mln dolarów kupił w Miami apartament w spektakularnym drapaczu chmur zaprojektowanym przez Zahę Hadid.
Reklama

Podczas gdy jeszcze niecałe trzy miesiące temu Victoria Beckham musiała zmierzyć się z koniecznością uregulowania długu sięgającego 12 milionów dolarów, bo tyle kosztowało ją nieumiejętne prowadzenie biznesu w branży fashion, jej mąż okazuje się obdarzonym naturalnym talentem do inwestowania środków rekinem finansjery. Tym razem wybrał nieruchomość. Nieprzypadkową.

Mierzący 215 metrów budynek One Thousand Museum jest jednym z ostatnich projektów, nad którymi przed śmiercią pracowała legendarna architektka Zaha Hadid. Apartamentowiec, podobnie jak jej wcześniejsze projekty, jest unikalny. Przez wydobyty na zewnątrz szkielet, ma rzeźbiarską formę. Zbudowany jest z betonu i włókna szklanego. Sąsiaduje z zielonym terenem Museum Park, gdzie mieszczą się siedziby muzeów.

Budynek (w środku) jest niezwykle luksusowy i wysoki... (Fot. Getty Images)

Ceny mieszkań w tym przybytku zaczynają się od 6 mln dolarów. David Beckham wybrał dla siebie być może najbardziej ekskluzywny apartament. Za swoje lokum zapłacił – bagatela – 24 mln dolarów. Do dyspozycji ma lądowisko dla helikoptera i basen. Apartament składa się z pięciu sypialni. Jako że Beckhamowie mają czworo dzieci, dla każdego powinno wystarczyć miejsca.

One Thousand Museum to już trzecie gniazdko Beckhamów. Do dyspozycji mają również willę w Londynie (wartą 31 mln funtów!) oraz posiadłość na angielskiej wsi w Cotswolds.

Takie widoki na Miami będzie miała rodzina Beckhamów... (Fot. Getty Images)

Z Miami łączy Beckhama przede wszystkim to, że jest współwłaścicielem drużyny piłkarskiej Inter Miami. Klub powstał raptem dwa lata temu. Na początku marca tego roku drużyna zadebiutowała w rozgrywkach amerykańskiej Major League Soccer. 

Komentarze
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.05.2020
GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

Sport


Sport

Reklama