Menu

Ben Affleck i Ana de Armas już nie są parą

Ben Affleck i Ana de Armas już nie są parą
Czy Affleck ma już kogoś na oku?... (Fot. PAP/EPA)
Magazyn 'People', powołując się na własne źródła, obwieścił, że na rynku damsko-męskim pojawiła się nowa para singli z odzysku. Ben Affleck i Ana de Armas. Jak bowiem przekonuje informator, aktorzy postanowili zakończyć swój romans. Co ciekawe, nie spotkali się nawet ze sobą ostatni raz. Zerwali, rozmawiając przez telefon.
Reklama

Para, wzorem wielu innych gwiazdorskich par, poznała się na planie filmowym. W przypadku Bena Afflecka i Any de Armas był to thriller "Deep Water" z 2020 roku. Jeszcze w grudniu wszystko zdawało się iść w dobrym kierunku, para miała spędzić święta razem, w towarzystwie dzieci Afflecka z poprzedniego małżeństwa.

Pojawiały się nawet spekulacje, że niewykluczone są zaręczyny, skoro aktor postanawia spędzić święta ze swoją wybranka i dziećmi. Tak, jakby chciał poznać ich zdanie na temat potencjalnej macochy. Coś jednak poszło nie tak lub... aktorka nie zyskała ostatecznie akceptacji dzieci Bena Afflecka.

16 lat młodsza od Afflecka Ana de Armas. (Fot. PAP/EPA)

Oficjalnym powodem rozstania jest popularna w tego typu rozstaniach niezgodność charakterów. 48-letni Affleck i 32-letnia de Armas zdecydowali się pójść różnymi drogami, ponieważ każde z ich jest na innym etapie swojego życia i mają inne potrzeby. Jak podaje portal People.com, rozstanie obyło się bez publicznego prania brudów i w atmosferze wzajemnego szacunku. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.02.2021
GBP 5.237 złEUR 4.514 złUSD 3.694 złCHF 4.077 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama