Menu

Ben Affleck dostał kosza!

Ben Affleck dostał kosza!
Czyżby były kobiety, które są w stanie oprzeć Benowi?... (Fot. Instagram/@benaffleck)
Życie randkującego gwiazdora nie jest łatwe. Niedawno przekonał się o tym Ben Affleck. Influencerka, niejaka Nivine Jay, po tym jak sparowała się z gwiazdorem na jednej z randkowych aplikacji usunęła match, sądząc, że profil aktora jest fałszywy. Ten jednak nie pozostał obojętny i wysłał Jay filmik, w którym zapewnia o autentyczności profilu.
Reklama

"Myślę o chwili, kiedy zmaczowałam się z Benem Affleckiem na Raya i byłam przekonana, że to fake, dlatego usunęłam parę, a on wysłał mi filmik na Instagramie" – wyjaśnia w relacji na TikToku Nivine Jay, dołączając do relacji filmik, na którym aktor mówi: "Nivine dlaczego usunęłaś parę? To ja!".

Mówiąc o wideo, które szybko obiegło Internet, influencerka przyznała w rozmowie z E!News, że nie miała złych intencji i nie chciała ośmieszyć aktora, wręcz przeciwnie.

"Widzę wiele komentarzy, w których ludzie nazywają go dziwakiem i nie uważam, że to jest w porządku. Nie naśmiewałam się z niego w tym wideo. Śmiałam się z siebie" – przyznała.

Influencerka korzystała z aplikacji randkowej Raya przeznaczonej dla celebrytów. Lista oczekujących, którzy chcieliby w ogóle z niej skorzystać, wynosi około 100 tys. osób. Ale bycie sławnym nie wystarczy, aby uzyskać dostęp. Podobnie jak w przypadku prywatnych klubów członkowskich, istnieje ścisły system weryfikacji - tylko osiem procent kandydatów odnosi sukces.

Sam aktor nie odniósł się do tego wideo...

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.06.2021
GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama