Menu

Artystyczny wieczór w High Wycombe

Artystyczny wieczór w High Wycombe
Na zdjęciu od lewej: A. Kuchnia-Wołosiewicz, D. Górczyńska-Bacik, B. Szuman, D. Jurek, H. Otwinowski, W. Fałkowski, R. Juśkiewicz, Prezes Polskiego Domu w High Wycombe, M. Hacker.
Prężnie działający Dom Polski w High Wycombe zgromadził ostatnio lokalnych artystów na ostatnim już w tym roku spotkaniu opłatkowym.
Reklama

Nie było to zwyczajne spotkanie - wieczór uświetnił przygotowany specjalnie na tę okazję program pt. "Nasze Anioły". Podziwiać można było bogatą twórczość lokalnych artystów: malarstwo i poezję Doroty Górczyńskiej-Bacik, prozę Agnieszki Kuchnia-Wołosiewicz, poezję B. Szumana i Wiesława Fałkowskiego oraz recitale: M. Hackera i J. Ruśkiewicza.

Wydarzeniu towarzyszyła także wystawa prac najmłodszych artystów: Darii Jurek i H. Otwinowskiego, którego pasją jest drewnoplastyka.

Spotkanie przebiegało w wyjątkowej atmosferze zwłaszcza, że zgromadzeni chętnie nucili znane utwory, które towarzyszyły wieczornemu spotkaniu. Do akompaniamentu M. Hackera odśpiewano także wspólnie jedną z najpiękniejszych polskich kolęd "Przybieżeli do Betlejem”.

Nie zabrakło również poczęstunku - na wszystkich czekały domowe wypieki i wiele słodkości.

Zdjęcia, produkcja i montaż filmu Julia Libera i AV Team.

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.08.2020
GBP 4.867 złEUR 4.398 złUSD 3.714 złCHF 4.081 zł

Sport


Sport

Reklama