Menu

Apple TV+ pokaże film dokumentalny o Billie Eilish

Apple TV+ pokaże film dokumentalny o Billie Eilish
Młoda artystka "namieszała" w świecie muzyki swoją wyjątkową twórczością... (Fot. PAP/EPA)
Platforma streamingowa Apple TV+ szykuje się do premiery swojego drugiego dokumentu muzycznego. Po dobrze przyjętym filmie 'Beastie Boys Story' Spike’a Jonze’a, tym razem pokaże dokument 'Billie Eilish: The World’s A Little Blurry', którego bohaterką będzie najsłynniejsza amerykańska wokalistka młodego pokolenia. Właśnie zaprezentowano krótką zapowiedź tej produkcji.
Reklama

Ogłoszeniu premiery filmu "Billie Eilish: The World’s A Little Blurry" towarzyszyła krótka zapowiedź, z której wynika, że dokument trafi na platformę Apple TV+ w lutym przyszłego roku. Znalazło się w niej też krótkie nagranie archiwalne, na którym można zobaczyć malutką Billie siedzącą przed fortepianem.

Dokument skupi się na wydarzeniach, które nastąpiły tuż po tym, jak Eilish wydała swój debiutancki albumu "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" w marcu 2019 roku. Płyta odniosła komercyjny i artystyczny sukces, przyniósł też wokalistce cztery nagrody Grammy dla najlepszego nowego artysty oraz nagrania, piosenki i albumu roku.

Poprzedni dokument muzyczny Apple TV+, "Beastie Boys Story", oprócz premiery na serwisie streamingowym, dostępny był również w wybranych kinach. Podobnie ma być z "Billie Eilish: The World’s A Little Blurry", choć jest właściwie pewne, że mowa jedynie o kinach poza granicami Polski. Szacuje się, że prawa do filmu o Billie Eilish kosztowały Apple 25 milionów dolarów.

Dokumenty muzyczne dołączają do dokumentalnej oferty Apple TV+, w której są jeszcze filmy "Królowa słoni" oraz "Boys State: chłopcy i polityka". Na 2020 rok planowana jest również premiera najnowszego dokumentu Wernera Herzoga zatytułowanego "Fireball: Visitors from Darker Worlds".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.10.2020
GBP 5.077 złEUR 4.588 złUSD 3.873 złCHF 4.271 zł

Sport


Sport

Reklama