Menu

Anne Hathaway zagra główną rolę w filmie o pandemii koronawirusa

Anne Hathaway zagra główną rolę w filmie o pandemii koronawirusa
Aktorka prawdopodobnie będzie gwiazdą filmu "Lockdown". (Fot. PAP/EPA)
'Lockdown' - taki tytuł nosić będzie najnowszy film Douga Limana. Choć jego akcja rozgrywać się będzie w trakcie pandemii COVID-19, to temat nie będzie należeć do najcięższych. 'Lockdown' zapowiadany jest bowiem jako połączenie komedii romantycznej i filmu o rabunku, tzw. heist-movie. W jednej z głównych ról najprawdopodobniej wystąpi Anne Hathaway...
Reklama

Pierwsze zdjęcia do filmu planowane są w Londynie na koniec września tego roku. Autorem scenariusza jest Steven Knight, twórca popularnego serialu "Peaky Blinders". Budżet filmu ma zmieścić się w zaledwie 10 milionach dolarów. Według informacji portalu "Deadline", w obsadzie może znaleźć się też Cillian Murphy, jednak jego udział nie jest pewny.

Dokładne szczegóły fabuły filmu "Lockdown" nie są jeszcze znane. Wiadomo tylko, że będzie to połączenie komedii romantycznej i heist-movie, czyli gatunku, którego reprezentantem jest m.in. inny film z Anne Hathaway, "Ocean’s 8".

Nazwisko Douga Limana wiązane było ostatnio z projektem, który może przejść do historii kina jako pierwszy film nakręcony w kosmosie. To produkcja, w którą zaangażowali się Tom Cruise, Elon Musk oraz NASA. Nie będzie to pierwsza współpraca Limana i Cruise’a. Obaj nakręcili już dwa filmy: "Na skraju jutra" oraz "Barry Seal: Król przemytu". Wciąż w planach jest kontynuacja ich hitowego widowiska science-fiction "Na skraju jutra".

Anne Hathaway można było ostatnio zobaczyć u boku Bena Afflecka w wyprodukowanym przez Netflix dramacie "Jego ostatnie życzenie". Na premierę czeka też najnowszy film Roberta Zemeckisa z jej udziałem, czyli remake filmu Nicolasa Roega "Wiedźmy". W bogatych planach aktorki jest także film o Ulicy Sezamkowej oraz "Armageddon Time" Jamesa Graya. 

Komentarze
  • Najdrzel Faradrz
    18 września, 08:16

    Już był taki film o Covidzie: Mission Impossible 2

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.10.2020
GBP 5.100 złEUR 4.619 złUSD 3.931 złCHF 4.311 zł

Sport


Sport

Reklama