Menu

Zostańcie w domu z bajkami SFR!

Zostańcie w domu z bajkami SFR!
Studio Filmów Rysunkowych przygotowało wyjątkową ofertę dla najmłodszych na czas pandemii. (Fot. SFR)
Studio Filmów Rysunkowych przyłączyło sie do kampanii promującej odpowiedzialne zachowania w czasie pandemii COVID-19 (#zostańwdomu) i przygotowało specjalną ofertę online nie tylko dla najmłodszych widzów.
Reklama

Zdecydowana większość kultowych bajek trafiła na kanał SFR na Youtube. Można do woli oglądać przygody Bolka i Lolka, Reksia, Pampaliniego, Klipera czy Baltazara Gąbki. Wśród nich jest "Wielka podróż Bolka i Lolka" czy "Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie". Wszystkie dostępne bajki znaleźć można na stronie Studio Filmów Rysunkowych.

Studio przygotowało także ofertę edukacyjną dla najmłodszych i uruchomiło dwa cykle o animacji. W ramach "Tajemnic animacji" Roman Baran - grafik komputerowy Studia i czołowy przewodnik wycieczek SFR, zdradza tajniki sztuki, dzięki której powstają filmy rysunkowe.

Natomiast z cyklu "Rysowanie na ekranie" najmłodsi widzowie mogą podglądać jak pracują rysownicy bielskiej wytwórni. Andrzej Czaderna, główny animator SFR, w pierwszej serii pokazuje jak rysować popularne zwierzęta gospodarstwa domowego.

Jednocześnie wytwórnia na swoim fanpage na Facebooku przeprowadza całą serię bajkowych konkursów z nagrodami.

SFR na czas epidemii koronawirusa zmieniło czołówkę swojej strony internetowej. Można tam zobaczyć większość aktywności, które proponuje wytwórnia.
 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.05.2020
GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

Sport


Sport

Reklama