Menu

Żona Matthew McConaughey’a radzi, jak ułożyć sobie życie z teściową

Żona Matthew McConaughey’a radzi, jak ułożyć sobie życie z teściową
Matthew i Camila mieszkają teraz mamą aktora. (Fot. PAP/EPA)
Camila Alves McConaughey opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym farbuje włosy uradowanej starszej pani. Okazuje się, że to 89-letnia mama jej męża, która z powodu pandemii przeprowadziła się do nich stałe.
Reklama

Camila umieściła tę wiadomość w dość zadziwiającym kontekście wojny światopoglądowej pomiędzy zwolennikami Donalda Trumpa i jego przeciwnikami.

"Obecna pandemia i sytuacja polityczna w naszym kraju wiele mnie nauczyła" - rozpoczęła swój post. "Dziś chcę porozmawiać o cierpliwości i rozwadze… Prostym akcie zrozumienia, że mamy przywilej posiadania tych cech i praktykowania ich. Wszyscy, bez względu na wiek, ekonomię społeczną, pochodzenie kulturowe. Pochodzę z Ameryki Łacińskiej i mieszkałam na całym świecie. Z powodu pandemii moja 89-letnia kaukaska teściowa przeniosła się do nas na pełny etat! Jesteśmy sobie bliscy, ale to już inny poziom bliskości! Troszczymy się o siebie, śmiejemy się, kłócimy, nie zgadzamy się, MAMY RÓŻNE OPINIE! Ale możemy się wzajemnie szanować i dbać o siebie! Spójrz na jej radość na tym zdjęciu! Podczas prostej czynności farbowania jej włosów! Ty również możesz mieć cierpliwość przy uwzględnieniu różnic" - zakończyła.

Camila Alves McConaughey urodziła się w Brazylii. Do USA, a konkretnie do Los Angeles, przyjechała w wieku 15 lat. Zamieszkała u ciotki i z początku pracowała jako sprzątaczka i kelnerka. W wieku 19 lat przeniosła się do Nowego Jorku i rozpoczęła karierę w modelingu. Później, razem z matką założyły biznes: projektowanie i szycie torebek pod marką Muxo. Pięć i pół roku temu trzymała obywatelstwo USA. Uruchomiła lifestylową stronę internetową "Women of Today". Jest także współwłaścicielką firmy produkującej żywność ekologiczną: Yummy Spoonfuls.

Matthew McConaughey’a poznała w 2006 roku. Pobrali się w 2012. Mają trójkę dzieci (dwóch synów i córkę). Mieszkają w Austin (Texas). W maju ubiegłego roku Camila i Matthew zafundowali teksańskim szpitalom 100 tys. maseczek.

Matka Matthew McConaughey’a, Mary Kathlene McConaughey (z domu McCabe), jest byłą nauczycielką i aktorką - wystąpiła z filmach "Today" (1952 r.) i "Bernie" (2011 r.).

W ubiegłorocznym programie "Red Table Talk" ona i Matthew wyznali, że nie rozmawiali ze sobą przez 8 lat. Gwiazdor kina miał do niej pretensje m.in. o to, że sprzedaje mediom poufne informacje na jego temat. Ostatnio zbliżyli się do siebie.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.02.2021
GBP 5.237 złEUR 4.514 złUSD 3.694 złCHF 4.077 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama