Menu

Wygląd bohaterów czwartej części "Matriksa" budzi szyderstwa fanów filmu

Wygląd bohaterów czwartej części "Matriksa" budzi szyderstwa fanów filmu
Keanu Reeves na ulicach San Francisco podczas zdjęć do kolejnej części "Matrixa". (Fot. You Tube/screenshot)
Nie słabną emocje po opublikowaniu w sieci krótkiego filmiku nagranego na planie czwartej części Matriksa. Nie wszyscy są jednak zachwyceni. Polscy fani zwrócili uwagę, że Neo i Trinity wyglądają jak... figury woskowe.
Reklama

Zdjęcie i krótki filmik nagrany przez przypadkowych przechodniów pojawił się w internecie niedawno. Ekipa filmowa została przyłapana wieczorem, na jednej z ulic San Francisco. Komentowane ujęcie przedstawia jadących motocyklem Neo i Trinity, granych przez Keanu Reevesa oraz Carrie Ann Moss.

„Nie chcę złorzeczyć, ale to zdjęcie z planu Matriksa nie nastraja optymizmem. Czy tylko mi przypominają figury woskowe?”, dopytuje autor popularnego w Polsce bloga „Kulturą w płot”. Część fanów odpowiedziała w żartobliwym tonie: „Carrie jaka zacięta. Chyba wkurzona, że ją zmartchwywstali”, napisała jedna z internautek. „Krew, błoto i emocje się doda w postprodukcji, spokojnie”, dodał inny fan. Inni czytelnicy bloga sugerują jednak, że za brakiem emocji na twarzach głównych bohaterów może kryć się zmęczenie. „Gdybyście musieli powtarzać ujęcie po raz 10, siedząc na motorze godzinę lub dwie, powtarzać duble to też mielibyście taką minę. Kolejny dzień z pracy aktora, hold your horses - będzie dobrze!”, uspokajał jeden z nich.

Część fanów nie ukrywa, że nie podoba im się Neo w nowej odsłonie. „Mógłby wrócić do dawnej matriksowej stylówki, tutaj za bardzo kojarzy się z tym średniakiem Wickiem”, skomentował internauta. Inni zasugerowali w odpowiedzi, że John Wick, którego również gra Keanu Reeves, to tak naprawdę Neo, ale żyjący w innej wersji Matriksa. Inni wyrażali obawy, że kolejna część "Matrixa" i kolejna część "Johna Wicka" będą do siebie zbyt podobne.

Poruszenie i lawinę komentarzy wywołało nie tylko wspomniane zdjęcie, ale też krótki filmik nagrany przez jednego z internautów, który przypadkowo znalazł się na planie produkcji. „…na ulicy zastaliśmy pełno radiowozów, pomyśleliśmy o najgorszym, że znaleźliśmy się w środku ataku terrorystycznego, ale po chwili zdaliśmy sobie sprawę, że mamy przed sobą Neo i Trinity we własnej osobie” - napisał autor nagrania zamieszczonego na Instagramie.

Inni internauci zwrócili uwagę, że na nagraniu widać również reżyserkę, Lanę Wachowski, którą rozpoznano dzięki nietypowej kolorowej fryzurze: „Jej włosów nie da się pomylić!”, napisała fanka. 

Komentarze
  • Fewf
    16 marca, 13:36

    Wachowski - bliźniaki zawsze mają kryzys tożsamości i to później się przekłada na właśnie np zmianę płci czy orient. skes.
    Ciekawe jak się musiał wkwić ten 1 bliźniak już dziewczyna jak 2gi powiedział , że też będzie:D

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.05.2020
GBP 5.054 złEUR 4.523 złUSD 4.150 złCHF 4.269 zł

Sport


Sport

Reklama