Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Włamał się do samochodu, bo... chciał się napić wody

Włamał się do samochodu, bo... chciał się napić wody
Mężczyzna za swój "wybryk" może słono zapłacić... (Fot. Getty Images)
Spragnionego włamywacza zatrzymali pewnej czerwcowej nocy policjanci w Łodzi. Grozi mu do 10 lat więzienia, bo włamał się do samochodu i ukradł z niego butelkę wody.
Reklama

O nietypowej interwencji poinformowała Komenda Miejska Policji w Łodzi.

W połowie czerwca policjanci otrzymali powiadomienie od dyżurnego miasta, że mężczyzna szarpie za klamki pojazdu zaparkowanego przy ulicy Giewont. Na miejscu okazało się, że jeden z samochodów ma wybite szyby, a na jego karoserii jest świeżo namalowane graffiti. Obok auta stał 22-latek z butelką wody. Przyznał się do włamania i uszkodzenia samochodu.

Policjanci relacjonowali, że młody mężczyzna tłumaczył, że chciał dostać się do środka pojazdu, aby zabrać z niego butelkę wody. Miał również zamiar wyjechać z Łodzi.

Badania wykazały, że był trzeźwy, nie był też pod wpływem środków psychoaktywnych. Trafił do aresztu, gdzie usłyszy zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat więzienia. 22-latek był wcześniej dwukrotnie notowany w policyjnej kartotece. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.09.2019
GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

Sport


Reklama