Menu

W British Airways posiłki od szefa kuchni z gwiazdką Michelin!

W British Airways posiłki od szefa kuchni z gwiazdką Michelin!
W samolocie jak w restauracji?... (Fot. Getty Images)
Ci, którzy doceniają dobre jedzenie, również w czasie lotu, mogą ucieszyć się na wieść, że nagrodzony gwiazdką Michelina szef kuchni, Tom Kerridge, wymyślił dania do nowego menu Speedbird Cafe British Airways. Menu jest przeznaczone dla pasażerów podróżujących na krótkich trasach w klasie ekonomicznej.
Reklama

Kawiarnia została stworzona dla pasażerów podróżujących na krótkich trasach ekonomicznych. Zaprojektowano ją w celu zapewnienia pasażerom możliwości wyboru najlepszych posiłków, przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości odpadów na pokładzie.

Dania zaproponowane przez szefa kuchni kładą szczególny nacisk na brytyjską kuchnię. Pasażerowie mogą składać swoje zamówienia i dokonywać zakupu do 12 godzin przed odlotem.

Oferowane pozycje w menu obejmują ciepły stek i ciasto piwne; kanapkę z golonką i wędzonym cheddarem; wegańską tortillę; brioszkę z kurczakiem, bekonem i selerem oraz wegetariańską kanapkę z brie.

"Bardzo się cieszę, że mogę ponownie współpracować z British Airways i mam okazję zaprezentować tak wielu ludziom to, co najlepsze w British Airways" – przyznaje szef kuchni. "Nawet kanapka, przygotowana z dbałością o świetny smak, może być doskonałym posiłkiem, mam nadzieję, że pasażerowie będą zadowoleni z zaproponowanego przeze mnie menu" - dodał.

Dania można zamawiać w nowej internetowej kawiarni Speedbird, która jest obsługiwana w witrynie internetowej British Airways.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.02.2021
GBP 5.237 złEUR 4.514 złUSD 3.694 złCHF 4.077 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama