Menu

To już koniec serialu "Rodzinka.pl"!

To już koniec serialu "Rodzinka.pl"!
Popularny serial ma wielu fanów. (Fot. rodzinka.vod.tvp.pl/screenshot)
Od niedzieli 1 marca w TVP2 startuje nowy, szesnasty sezon komediowego serialu 'Rodzinka.pl' z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych. Będzie to ostatnia okazja do spotkania się z rodziną Boskich. Telewizja Polska zdecydowała bowiem o zakończeniu produkcji serialu.
Reklama

Wiadomość o zakończeniu produkcji serialu jako pierwszy podał tygodnik "Na żywo". Według informacji, do jakich dotarł, Telewizja Polska rozwiązała umowy z aktorami występującymi w serialu, o czym oni sami dowiedzieli się w ostatniej chwili. Sami zainteresowani nie potwierdzili jednak tych doniesień. Aż do teraz.

"Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są, to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”. Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą.

Małgorzata Kożuchowska - gwiazda "Rodzinki.pl". (Fot. TVP)

Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. Tę znaną z ekranu Rodzinkę, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team, co mam nadzieję, było widać na ekranach telewizorów.

Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!” – napisała na swoim koncie na Instagramie Małgorzata Kożuchowska. Do tekstu dołączyła filmik, na którym po raz ostatni wchodzi na plan serialu „Rodzinka.pl”.

Serial „Rodzinka.pl” jest emitowany na antenie telewizyjnej Dwójki od 2 marca 2011 roku. Przyniósł dużą popularność aktorom występującym w rolach synów filmowych Boskich: Maciejowi Musiałowi, Adamowi Zdrójkowskiemu i Mateuszowi Pawłowskiemu. Był także trampoliną do dalszej kariery dla m.in. Olgi Kalickiej, Wiktorii Gąsiewskiej oraz Julii Wieniawy-Narkiewicz.

Niewykluczone, że rodzinę Boskich będzie można zobaczyć jeszcze w kinowym filmie, który według „Super Expressu” miałby pojawić się na ekranach w przyszłym roku w walentynki. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.03.2020
GBP 5.070 złEUR 4.540 złUSD 4.093 złCHF 4.284 zł

Sport


Reklama