Menu

Tinder pozwoli ci zablokować swojego eks!

Tinder pozwoli ci zablokować swojego eks!
Tinder chce uchronić swoich użytkowników przed niemiłymi "spotkaniami"... (Fot. PAP/EPA)
Jeśli korzystasz z aplikacji randkowej, prawdopodobnie zdarzyło ci się natknąć na byłego partnera lub partnerkę. Aby uniknąć tych niezręcznych sytuacji, Tinder wprowadził funkcję, która umożliwia blokowanie m.in. byłych partnerów.
Reklama

Tinder uruchomił funkcję blokowania kontaktów po niedawnej ankiecie, która wykazała, że ponad 40 proc. użytkowników Tindera spotkało w aplikacji byłego partnera, zaś 78 proc. ankietowanych zadeklarowało, że wolałby nie widzieć tych propozycji w sugerowanych profilach użytkowników lub sami woleliby pozostać niewidoczni.

Dlatego też aplikacja umożliwia blokowanie określonych osobistych kontaktów, dzięki czemu natknięcie się na byłego partnera będzie niemożliwe.

"Nie jesteśmy w stanie uchronić użytkowników przed niezręcznymi spotkaniami w kawiarni, ale dajemy im większą kontrolę nad doświadczeniami na Tinderze" – podkreśliła Bernadette Morgan, Group Product Manager Tindera. "Wprowadzamy blokowanie kontaktów jako dodatkową funkcjonalność, dającą użytkownikom spokój ducha, pomagając stworzyć bezproblemową przestrzeń do nawiązywania nowych relacji" – dodała Morgan.

Narzędzie można znaleźć w sekcji "Ustawienia profilu" w aplikacji. Tam użytkownicy mogą wpisać, których osób nie chcą widzieć na Tinderze. Niezależnie od tego, czy te osoby są już na Tinderze, nie pojawią się jako proponowane pary.

Funkcja ta została przetestowana w Indiach, Korei i Japonii, gdzie okazała się niezwykle popularnym rozwiązaniem. Według Tindera, użytkownicy, którzy skorzystali z funkcji blokuj kontakty, dodawali średnio około dwunastu kontaktów do swojej listy zablokowanych.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.06.2021
GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama