Menu

Taksówkarze nagrali raperski utwór, by skłonić klientów do zapinania pasów!

Taksówkarze nagrali raperski utwór, by skłonić klientów do zapinania pasów!
"Mój ziomo pasażer, na tylnej kanapie, wyskoczył na chwilę, a mógł wyskoczyć na zawsze - przez przednią szybę lecisz na ryjek, jak się tutaj mordeczko nie zapniesz" - brzmi fragment "Pasointeligencji". (Fot. Getty Images)
'Pasointeligencja' to wzorowana na hicie Maty piosenka, którą nagrali taksówkarze jednej z korporacji. Utwór i towarzyszący mu teledysk ma zachęcać ludzi do zapinania pasów bezpieczeństwa.
Reklama

"To ogólnopolska akcja. Dla tych, którzy pokażą na Instagramie zdjęcia z zapiętymi pasami, będą zniżki" - zapowiada w imieniu organizatorów Agnieszka Ciesek.

"Mój ziomo brał sobie tylko kursy z lotniska, pamiętajcie o pasach, bo tu nawierzchnia bywa w ch... śliska, mój ziomo je zapina, a inny to nie zapinał ich wcale, ten pierwszy ma chillout, kenijskie wino, drugi - świeć panie nad jego duszą" - brzmi fragment "Pasointeligencji".

"Chcemy dotrzeć z tym przekazem do jak największej liczby naszych pasażerów i nie tylko" - dodaje Agnieszka Ciesek.

Według statystyk w taksówce zapina pasy tylko 40 proc. pasażerów jadących z tyłu i 70 proc. tych, którzy siadają na przednim fotelu. (Fot. Getty Images)

Pomysłodawcy akcji przywołują też statystyki policji, z których wynika, że w taksówce zapina pasy tylko 40 proc. pasażerów jadących na tylnej kanapie i 70 proc. tych, którzy siadają na przednim fotelu.

Kierowcy taksówek jednej z korporacji chcą to zmienić, dlatego postanowili w nietypowy sposób zachęcić do zapinania pasów. Nagrali piosenkę, która jest inspirowana utworem Maty "Patointeligencja", który zrobił furorę pod koniec 2019 roku. Teledysk taksówkarzy trafił na YouTube 1 stycznia.

"Mój ziomo pasażer, na tylnej kanapie, wyskoczył na chwilę, a mógł wyskoczyć na zawsze - przez przednią szybę lecisz na ryjek, jak się tutaj mordeczko nie zapniesz" - brzmi fragment "Pasointeligencji".

Reprezentująca organizatorów Agnieszka Ciesek zapowiedziała, że każdy, kto zamieści na Instagramie swoje zdjęcie z zapiętymi pasami i opatrzy je hasztagiem pasointeligencja, może liczyć na zniżkę w taksówkach korporacji.

"My to - pasolinteligencja, my to - pasointeligencja, my to - pasointeligencja" - kończy się teledysk taksówkarzy. W ciągu pierwszej doby obejrzało go w sieci ponad 1 100 odbiorców.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 06.04.2020
GBP 5.203 złEUR 4.561 złUSD 4.226 złCHF 4.320 zł

Sport


Reklama