Menu

Szaleństwo Luizy, czyli nowy thriller Klaudii Muniak

Szaleństwo Luizy, czyli nowy thriller Klaudii Muniak
Klaudia Muniak na tle okładki swojej najnowszej książki. (Fot. Mat. promocyjne)
15 września odbyła się premiera kolejnej książki Klaudii Muniak - polskiej autorki mieszkającej w Londynie. Nowe wydawnictwo pt. 'Terapia' z pewnością spodoba się miłośnikom thrillerów!
Reklama

Kolejna książka autorki, która łączy wiedzę medyczną z misterną intrygą kryminalną, to świetny wybór na jesienne wieczory z książką. "Terapia" to historia, w której rzeczywistość i wyobraźnia zaczynają się niebezpiecznie ze sobą splatać...

Luiza pracuje jako sekretarka w warszawskim biurze. Szef świetnie ją traktuje, znakomicie uzupełniają się w pracy. Jednak demony przeszłości nie pozwalają jej żyć normalnie. Aby się z nimi uporać, postanawia wybrać się w podróż do Dębicy. Zatrzymuje się w hotelu i chce rozliczyć się z przeszłością. Jej plan jest bezwzględny. Tuż po powrocie dociera do niej informacja o znalezieniu zwłok jej przyjaciółki ze szkolnych lat, która na jej liście zemsty była numerem jeden.

Szymon, z którym Luiza zaczęła się niedawno spotykać, wydawał się tym jedynym. Do czasu, kiedy staje się wobec niej agresywny. Luiza ucieka do domku pod Warszawą, który okazuje się pozornym schronieniem. Kobieta po raz kolejny pada ofiarą przemocy. Gdy granica między rzeczywistością a wytworami wyobraźni coraz bardziej się zaciera, jej szaleństwo osiąga punkt kulminacyjny...

Autorka - Klaudia Muniak - pochodzi z Dębicy na Podkarpaciu, ukończyła biotechnologię. Mieszka w Londynie, gdzie pracowała jako naukowiec i zajmowała się nanotechnologią. W swoich książkach łączy wiedzę medyczną z tym, co w literaturze lubi najbardziej, czyli tajemnicą wywołującą dreszcze. Nakładem Wydawnictwa Kobiecego ukazały się dotąd: „Psychopata" (2020), „Nie ufam już nikomu" (2020) i „Klinika" (2021).

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 15.10.2021
GBP 5.4083 złEUR 4.5733 złUSD 3.9413 złCHF 4.2691 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama