Menu

Spice Girls po 25 latach wracają z nowym utworem "Feed Your Love"

Spice Girls po 25 latach wracają z nowym utworem "Feed Your Love"
Spicetki nigdy się nie zestarzeją dla swoich fanów... (Fot. PAP/EPA)
W lipcu minie 25 lat, odkąd Spice Girls wdarły się na listy przebojów z singlem 'Wannabe'. Z tej okazji najsłynniejszy girls band postanowił uraczyć fanów nowym wydawnictwem 'Wannabe25', na którym znajdzie się nowy, wcześniej niepublikowany utwór, ballada 'Feed Your Love'.
Reklama

Utwór "Wannabe" rozkręci każdą imprezę, choć od jego premiery minie niedługo 25 lat. Debiutancki singiel grupy Spice Girls ukazał się 8 lipca 1996 roku, ale wciąż jest żywy na imprezowych playlistach. I to właśnie ten utwór stał się furtką do kariery Spice Girls. A ponieważ każda rocznica wymaga wyjątkowej celebracji, wokalistki postanowiły wydać z tej okazji epkę, na której znajdzie się oryginalny utwór "Wannabe", wersja demo, a także remiks utworu w wykonaniu Juniora Vasqueza.

Gratką dla fanów z pewnością będzie jeden nowy utwór, "Feed Your Love", którego demo również znajdzie się na płycie, ta trafi na platformy streamingowe 9 lipca, w sprzedaży zaś będzie dostępna 23 lipca - donosi "The Sun".

W utworze "Feed Your Love" usłyszymy głosy wszystkich Spicetek. Jest to niepublikowana wcześniej ballada, pierwsza piosenka, którą wspólnie ze Spice Girls napisali Richard Stannard i Matthew Rowbottom. Powolny i pełen uczucia utwór miał znaleźć się na debiutanckim albumie, a nawet go promować, jednak nigdy nie został wykorzystany. Piosenkę uznano za zbyt jednoznaczną seksualnie dla docelowej publiczności. Ta na szczęście dorosła i dojrzała, zatem "Feed Your Love" może ujrzeć światło dzienne.

W 2016 roku fragment tego utworu wyciekł do sieci, ale niedługo będziemy mieli okazję usłyszeć go w całości. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.07.2021
GBP 5.3349 złEUR 4.5747 złUSD 3.8851 złCHF 4.2208 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama