Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Shakira przyznała, że bardziej od miłości ceni dziś prawdziwą przyjaźń

Shakira przyznała, że bardziej od miłości ceni dziś prawdziwą przyjaźń
Shakira ma złamane serce i przyjaźń ceni sobie najbardziej. (Fot. PAP/EPA)
'Las Mujeres Ya No Lloran' (Kobiety już nie płaczą) - to tytuł najnowszego krążka Shakiry, którym 22 marca artystka powróciła po siedmiu latach muzycznego milczenia. Choć album został nagrany ku pokrzepieniu złamanych, kobiecych serc, sama Shakira zdradza, że to, co przeszła, sprawiło, że do miłości podchodzi bardzo ostrożnie.
Reklama
Reklama

10-letnie małżeństwo z Gerardem Pique kosztowało ją więcej niż przypuszczała, bo odwagę do kochania i bycia kochaną. Po tym, jak doświadczyła zdrady, bardzo niewiele trzeba, aby straciła zaufanie.

I choć paradoksalnie to bolesne życiowe doświadczenie okazało się trampoliną do sukcesu zawodowego (dość wspomnieć o rekordowo popularnej piosence zemsty, w której pierwszy raz napisała o romansie niewiernego piłkarza), zdaje się, że emocjonalnie się jeszcze po nim nie podniosła. A przynajmniej można tak sądzić po tym, jak odpowiedziała na pewne pytanie.

"Przyjaźń. Sądzę, że przyjaźń trwa dłużej niż miłość" - stwierdziła w podcaście "Apple Music 1" Zane’a Lowe, gdy została zapytana o to, co dziś ceni najbardziej.

"Wciąż uważam, że doświadczenie prawdziwej miłości, ze wszystkimi jej wzlotami i upadkami, to esencja życia. Ale dziś bardziej od niej cenię przyjaźń. Długo sądziłam, że miłość dla mnie będzie czymś wiecznym. To jedno z moich niespełnionych, zniszczonych marzeń. Może kiedyś ją znajdę, ale nie jestem tego pewna. Możliwe, że nigdy już jej nie zaznam" - przyznała ze smutną refleksją 47-letnia piosenkarka.

Szybko jednak dodała, że tę pustkę wypełnia prawdziwa przyjaźń. Tę nauczyła się doceniać z czasem.

"Nigdy nie należałam do osób, które aż tak bardzo cenią sobie przyjaźń. Zawsze ponad wszystko ceniłam sobie rodzinę, partnera. Gdy tego zabrakło, gdy musiałam zmierzyć się z najciemniejszymi, najtrudniejszymi chwilami w życiu, moi przyjaciele trwali przy mnie, pokazali co jest sensem życia" - stwierdziła. Dodała, że może i nie zestarzeje się z ukochanym u boku, ale zawsze będzie otoczona gronem wiernych przyjaciół. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 15.04.2024
GBP 5.0192 złEUR 4.2851 złUSD 4.0209 złCHF 4.4047 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama