Menu

Serial animowany o brytyjskiej rodzinie królewskiej

Serial animowany o brytyjskiej rodzinie królewskiej
Serial o życiu Windsorów będzie opowiadał historie z perspektywy sześcioletniego księcia George’a... (Fot. Getty Images)
'The Prince' - pełen kąśliwego humoru animowany serial - już wkrótce może stać się przebojem jednej z platform streamingowych. Opowiada on o wydarzeniach rozgrywających się w brytyjskiej rodzinie królewskiej, widzianych oczyma księcia George'a.
Reklama

Kreskówka pojawi się na platformie HBO Max, ale na razie nieznana jest data premiery. Producentem i scenarzystą serialu jest Gary Janetti. Wcześniej odpowiadał on za produkcję animowanego serialu "Głowa rodziny" ("Family guy") i sitcomu "Para nie do pary" ("Will & Grace").

Producentem i scenarzystą serialu jest Gary Janetti - twórca serialu animowanego "Głowa rodziny". (Fot. Getty Images)

Inspiracją dla "The Prince" jest instagramowy profil, na którym Janetti w humorystyczny sposób komentuje bieżące wydarzenie z życia Windsorów. Opisuje je z perspektywy sześcioletniego księcia George’a, syna księcia Williama i księżnej Kate.

W serialu głównym bohaterem też będzie George. Jak zapowiada Sarah Aubrey z HBO Max, ten chłopiec raz będzie zabawny, raz szokujący, a czasami słodki.

Prawnukowi Elżbiety II głosu udzieli sam Jenetti. Z kolei w księcia Harry’ego wcieli się Orlando Bloom.

Komentarze
  • Shaggy
    23 stycznia, 10:21

    Brexit family 😂😂😂

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.02.2020
GBP 5.085 złEUR 4.310 złUSD 3.941 złCHF 4.055 zł

Sport


Reklama