Menu

Selena Gomez zdradza, że w związkach zawsze czuła się gorsza

Selena Gomez zdradza, że w związkach zawsze czuła się gorsza
Ciekawe, skąd u Seleny takie podejście do związków?... (Fot. PAP/EPA)
Życie miłosne Seleny Gomez nie było usłane różami. Burzliwy związek z Justinem Bieberem, zaskakujący z The Weekend. Sama piosenkarka przyznała w niedawnym wywiadzie dla australijskiego magazynu 'Vogue', że jej relacje były przeklęte.

Reklama

"Byłam zbyt młoda, aby być narażoną na pewne rzeczy, które mnie spotkały w trakcie trwania moich związków. Myślę, że większość moich doświadczeń w relacjach była przeklęta" – przyznała. Była gwiazda Disneya wyjaśniła, że wiele z tych doświadczeń przybliżyło ją do wydania albumu "Rare" i linii kosmetyków o tej samej nazwie. Zdradziła, że słowo "rare" - "rzadki" - ma dla niej wyjątkowe znaczenie, przypomina jej jak chciałaby i powinna się czuć.

"Wydaje mi się, że musiałam znaleźć to słowo dla siebie, ponieważ czułam się gorsza. W związkach nigdy tak naprawdę nie czułam się równa" – przyznała gwiazda. Dziś artystka przede wszystkim koncentruje się na sobie, swoim zdrowiu psychicznym i jak na razie nie spotyka się z nikim. Jak wyznała osoba z jej bliskiego otoczenia: "Selena nie ma nic przeciwko randkowaniu, ale równie dobrze czuje się jako singielka. Do niczego się nie spieszy".

Obecnie, bardziej niż związki, pochłania ją praca nad nowymi projektami. Tworzy kolejny sezon swojego program kulinarnego "Selena +Chef", który cieszy się ogromną popularnością, jeszcze w tym roku ukaże się serial z jej udziałem "Only Murders In The Building" i wciąż ma apetyt na nowe przedsięwzięcia. W wywiadzie wyznała, że zamierza zdecydowanie bardziej poświęcić się aktorstwu, a kto wie, może sama coś napisze lub wyreżyseruje.

"Myślę, że moje życie zostało zdominowane przez muzykę. I wcale mi to nie przeszkadza, jestem za to bardzo wdzięczna. Prawdopodobnie zawsze będę tworzyć muzykę, nawet jeśli będzie ona tylko dla mnie. Ale chcę być o wiele bardziej obecna w przestrzeni filmowej, aktorskiej i nadal będę ciężko pracować nad moją marką kosmetyków" - wyznała.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.07.2021
GBP 5.3681 złEUR 4.5731 złUSD 3.8410 złCHF 4.2444 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama