Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Rihanna "zaczyna od początku" prace nad nowym albumem

Rihanna "zaczyna od początku" prace nad nowym albumem
Oto nowa fryzura gwiazdy. (Fot. Getty Images)
Po wydanym w 2016 roku albumie 'Anti' fani wciąż z niecierpliwością czekają na nową płytę Rihanny. O tym, że artystka pracuje nad kolejnym krążkiem mówi się od dawna, ale efektów wciąż brak. Niedawno, podczas premiery debiutującej na rynku linii kosmetyków do włosów, sygnowanych przez Rihannę, Barbadoska poinformowała, na jakim etapie prac nad płytą obecnie się znajduje.
Reklama
Reklama

"Jestem gotowa, aby wrócić do studia" – Rihanna stwierdziła w rozmowie z "Entertainment Tonight". Choć jest to obiecująca deklaracja, sam proces wcale nie musi być szybki, bo, jak zaznaczyła, pracę nad płytą niejako zaczyna od nowa.

"Jestem przygotowana. Zaczynam. Dajcie mi chwilę. Można powiedzieć, że zaczynam od nowa. Ale nie chcę odpuszczać piosenek, które już mam. Słucham ich z nowym nastawieniem, z nową perspektywą, aby przekonać się, co nadal ma zastosowanie, sprawdza się i czy nadal jestem w nich zakochana" – dodała.

Po urodzeniu w sierpniu 2023 r. drugiego syna, artystka pochłonięta była opieką nad dziećmi. Trudno jej się skupić na muzyce również dlatego, że angażuje się w działalność swojej marki kosmetycznej Fenty Beauty. Niedawno poszerzyła jej asortyment o kosmetyki do pielęgnacji włosów. Gwiazda promuje je nową fryzurą. Teraz nosi krótko ścięte blond włosy.

Ostatnio piosenkarka zajmowała się głównie swoimi dziećmi. (Fot. PAP/EPA)

Nawet muzycznie bierna Rihanna potrafi bić fonograficzne rekordy. Zgodnie z niedawną informacją przekazaną przez Recording Industry Association of America, artystka jest posiadaczką największej liczby diamentowych singli wśród wokalistek. Obecnie posiada ich aż siedem. Do tej pory tylko trzy przeboje Rihanny cieszyły się tak dużą popularnością, że zyskały status diamentowych singli.

Jako pierwszy próg 10 mln sprzedanych egzemplarzy przekroczył nagrany wspólnie z Eminemem utwór "Love the Way You Lie". Potem do grona singli wyróżnionych diamentowym certyfikatem dołączyły piosenki "We Found Love" i "Diamonds".

Za sprawą czterech kolejnych utworów, które pokryły się diamentami, a które ujęto w najnowszym zestawieniu - "Umbrella", "Stay", "Needed Me" oraz "Work" – Barbadoska jest obecnie posiadaczką największej kolekcji diamentowych singli.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.07.2024
GBP 5.0974 złEUR 4.2930 złUSD 3.9461 złCHF 4.4425 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama