Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Przyjaciele Adele mocno rozczarowani jej nową piosenką...

Przyjaciele Adele mocno rozczarowani jej nową piosenką...
Fani są zachwyceni, ale znajomi gwiazdy nie do końca... (Fot. Ronald Martinez/Getty Images)
Wyczekiwany przez fanów singiel 'Easy On Me', który zapowiada nadchodzący album Adele, pobił właśnie rekord serwisu Spotify - w ciągu pierwszej doby od premiery odtworzono go 24 mln razy. Powszechnych zachwytów nad tą piosenką nie podzielają przyjaciele gwiazdy.
Reklama

Czwarty album studyjny brytyjskiej artystki pt. "30" ukaże się już 19 listopada, a kilka dni temu zaprezentowany został zapowiadający tę płytę utwór "Easy On Me".

Choć większość fanów i krytyków bardzo pozytywnie ocenia najnowsze dzieło piosenkarki, to jej bliskim nie przypadło ono do gustu. Ujawniła to sama Adele, goszcząc w programie "Breakfast With Greg James" na antenie BBC Radio 1. Wyznała, że gdy zaprezentowała utwór swoim trzem najbliższym przyjaciołom, spotkała się z raczej chłodną reakcją.

"Wysłałam im fragment piosenki i spytałam, co o niej sądzą. Jeden powiedział wprost, że mu się nie podoba, drugi stwierdził: Cóż, może jednak próbuj dalej. Trzeci przyjaciel odpisał wymijająco, że był zbyt zajęty pracą, aby przesłuchać piosenkę" - wyjawiła artystka. I dodała, że krytyka bliskich nie osłabiła jej wiary w siebie. "To była idealna odpowiedź. Lubię szczerość - jeśli coś mi się nie podoba, mówię o tym bez ogródek. Moi przyjaciele wiedzieli, że długo czekałam na odpowiedni moment. Mimo letnich recenzji wyrazili podziw dla mojej cierpliwości" - zaznaczyła gwiazda.

Nadchodzący album zdobywczyni Oscara i wielu nagród Grammy opowie o jej trudnych doświadczeniach związanych z rozwodem. Jak ujawniła niedawno w rozmowie z magazynem "Vogue", poprzez piosenki, które ukażą się na płycie, chce wyjaśnić synowi przyczyny rozstania z mężem Simonem Koneckim.

"Mój syn zadawał mi wiele pytań, na które nie potrafiłam odpowiedzieć, np.: Dlaczego nie możecie nadal mieszkać razem?. Mam nadzieję, że kiedy będzie miał 20 lub 30 lat i posłucha mojej płyty, zrozumie, kim naprawdę jestem i dlaczego zdecydowałam się wywrócić jego życie do góry nogami w pogoni za własnym szczęściem" - wyznała Adele. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.12.2021
GBP 5.4021 złEUR 4.5934 złUSD 4.0653 złCHF 4.4165 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama