Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Producent słynnego napoju stworzył nietypowy mebel dla graczy komputerowych

Producent słynnego napoju stworzył nietypowy mebel dla graczy komputerowych
Lodówka to ważna rzecz dla graczy! Trzeba pamiętać o nawodnieniu - a do tego najlepszy będzie ulubiony, schłodzony napój... (Fot. PAP/Jan Karwowski)
Firma Dr Pepper we współpracy z gwiazdą platformy Twitch, streamerką Leslie Ann Fu znaną pod pseudonimem Fuslie, oferuje wygodny, rozkładany fotel z wbudowaną… lodówką. Wynalazek ten ma umożliwić graczowi sięganie po picie i jedzenie bez konieczności przerywania sesji gry.
Reklama

Mebel z limitowanej serii ozdobiony jest podpisem Fuslie oraz ikoną i grafiką anime, którą stworzyła z przyjaciółką. Obecnie można go otrzymać jedynie biorąc w konkursie dostępnym w mobilnej aplikacji zakupowej NTWRK. Trzeba się więc zarejestrować na owej platformie i liczyć na łut szczęścia.

Na razie nie ma informacji o tym, czy i kiedy fotel będzie dostępny w regularnej sprzedaży.

Jak poinformował Derek Dabrowski, wiceprezes ds. marketingu w Keurig Dr Pepper, wbudowana w podłokietnik fotelowy mała lodówka pomieści 18 puszek napoju. Można w niej oczywiście przechowywać także inne wiktuały, np. przygotowane przed rozpoczęciem gry kanapki, sałatki i przekąski.

Sama Fuslie informuje w swoich mediach społecznościowych, że o walorach mebla więcej dowiemy się wkrótce - podczas prezentacji jego możliwości na wspomnianej platformie NTWRK. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.12.2021
GBP 5.4021 złEUR 4.5934 złUSD 4.0653 złCHF 4.4165 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama