Menu

Prace nad Tinderem dla psów dobiegają końca

Prace nad Tinderem dla psów dobiegają końca
Czy psi Tinder odniesie sukces? (Fot. Getty Images)
Swoje aplikacje randkowe mają już koty i krowy. Nic dziwnego, że w końcu przyszła też pora na psy. Zaprojektowany z myślą o nich portal o nazwie Pinder jest na finalnym etapie tworzenia.
Reklama

W rzeczywistości Pinder ma pomóc właścicielom czworonogów w znalezieniu dla nich towarzyszy zabawy. "Znam związki, które wzięły się stąd, że ktoś poznał kogoś podczas spaceru z psem w parku. Na Pinderze znajdziesz tak samo zafiksowanych ludzie na punkcie swoich pupili jak ty sam, więc może wyniknąć z tego coś więcej" – przekazał dziennikowi "New York Post", twórca Pindera, 26-letni Kevin Botero.

"Aplikacja może być też pomocna dla tych, którzy szukają dla swojego czworonoga kandydata-kandydatki z myślą o rozmnażaniu" - dodaje pomysłowy biznesmen.

Użytkownicy Pindera tworząc profil psa, muszą zamieścić jego zdjęcie, miejsce zamieszkania i ulubioną przekąskę. Gdy spodoba im się inny pies, naciskają przy jego zdjęciu serduszko, a gdy nie wzbudzi on ich zainteresowania, klikają znaczek x.

Gdy jednocześnie polubią się właściciele dwóch psów, zyskują możliwość porozmawiania ze sobą za pośrednictwem któregoś z serwisów społecznościowych: Facebooka, Instagrama czy TikToka.

Pinder od sierpnia działa w wersji testowej (Pinderpets.com). Na razie nie ogłoszono, kiedy pojawi się ostateczna wersja portalu.

Na rynku jest już aplikacja dla miłośników kotów – Tabby. Z kolei Tudder jest dla krów i byków - pozwala rolnikom znaleźć w najbliższej okolicy odpowiednie zwierzęta do rozrodu, a także ułatwia sprzedaż inwentarza.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.10.2020
GBP 5.140 złEUR 4.633 złUSD 3.950 złCHF 4.333 zł

Sport


Sport

Reklama