Menu

Polka została Miss Glamour Look International 2019!

Polka została Miss Glamour Look International 2019!
Dominika Łucicka (w środku) zdobywczyni tytułu Miss Glamour Look International 2019. (Fot. Lito Caleon of FabmanilaPh)
Dominika Łowicka jest pierwszą w historii konkursu Polką, która sięgnęła po koronę w wyborach Miss Glamour Look International. Tegoroczne wybory zakończyły się 25 lutego w Sta Cruz Cultural Center na Filipinach.
Reklama

23-letnia Dominika studiuje aktorstwo. Pochodzi z Częstochowy, ale mieszka w Wielkiej Brytanii od 12 lat. Oprócz aktorstwa interesuje się modelingiem i fotomodelingiem. Jeśli pozwalają jej na to zajęcia na uczelni, bierze udział w sesjach zdjęciowych i pokazach. Brała udział w wielu konkursach piękności: w Paryżu, Czechach, na Malcie, w Egipcie, Korei Południowej i ostatnich - na Filipinach.

Była także uczestniczką popularnego Top Model UK, gdzie w kategorii "commercial" uplasowała się na 3. pozycji oraz finalistką Miss Polski UK i Ireland. W konkursie na Filipinach, w którym wzięło udział 40 kandydatek do tytułu miss z różnych krajów, wzięła udział na zaproszenie organizatorów.

Filipiny są szczególnym miejscem, jeśli chodzi o konkursy tego typu. Znajdują się tam specjalne szkoły, które od najmłodszych lat uczą jak zostać królową piękności. Z tego kraju pochodzi obecna Miss Universe.

Tym bardziej Dominika postawiła sobie za punkt honoru zdobycie korony.

Podczas pobytu na Filipinach poznala wiele ciekawych miejsc, brała udział w paradach ulicznych i imprezach przygotowanych specjalnie na powitanie uczestniczek konkursu.

Przed główną galą odbyły się pokazy, podczas których kandydatki prezentowały między innymi stroje narodowe. Natomiast podczas rozmów z kandydatkami, była okazja zapoznania się z ich dokonaniami i planami. Duży nacisk przy okazji organizacji konkursu Miss Glamour kładzie się bowiem na działalność charytatywną.

Podczas gali finałowej kandydatki prezentowały się w strojach kąpielowych i w sukniach wieczorowych. Oprócz korony najpiękniejszej, Dominika była jedną z nagrodzonych właśnie za kreację wieczorową. 

Miss Glamour Look International 2019  dba o kondycję i zwraca uwagę na dietę, jednak jak podkreśla: "Wszystko w granicach rozsądku".

Zdjęcia: Lito Caleon of FabmanilaPh

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.05.2020
GBP 4.932 złEUR 4.426 złUSD 4.024 złCHF 4.149 zł

Sport


Sport

Reklama