Menu

Pokojówka hotelowa wystawia na aukcję suknię Lady Gagi

Pokojówka hotelowa wystawia na aukcję suknię Lady Gagi
Ta zjawiskowa suknia zniknęła po tym, gdy Lady Gaga przebrała się z niej w hotelu. (Fot. Getty Images)
W styczniu 2019 r. Lady Gaga podbiła czerwony dywan lawendową suknią w stylu księżniczki od Valentino. Zaginiona w tajemniczych okolicznościach kreacja została wystawiona na sprzedaż przez... pokojówkę.
Reklama

Odtwórczyni tytułowej roli w filmie "Narodziny gwiazdy" zrobiła furorę swoją stylizacją podczas rozdania Złotych Globów. Piosenkarka, ubrana niczym współczesny Kopciuszek, nosiła lawendową suknię z trenem, sygnowaną przez Valentino - pasującą do jej farbowanych na tę okazję włosów. 

Ta zjawiskowa suknia zniknęła po tym, gdy aktorka przebrała się z niej w hotelu. Teraz została umieszczona na stronie aukcyjnej i wyceniona na 8 tys. dol. Kto ją sprzedaje? Pokojówka z Beverly Hilton, która pracowała w tym hotelu przez dwadzieścia cztery lata - donosi "Le Figaro".

Jak się okazuje, pokojówka weszła w posiadanie zjawiskowej sukni w zasadzie legalnie. Uznana za skradzioną, suknia została w rzeczywistości przekazana do hotelowego depozytu rzeczy znalezionych.

Pokojówka znalazła suknię w pokoju artystki. Odręczny list pokojówki, zamieszczony na stronie aukcyjnej, mówi, że po upływie ustawowego terminu suknia została jej przekazana 3 września 2019 r. Nikt bowiem nie zgłosił roszczenia do zaginionej kreacji. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2020
GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

Sport


Sport

Reklama