Menu

Pokojówka hotelowa wystawia na aukcję suknię Lady Gagi

Pokojówka hotelowa wystawia na aukcję suknię Lady Gagi
Ta zjawiskowa suknia zniknęła po tym, gdy Lady Gaga przebrała się z niej w hotelu. (Fot. Getty Images)
W styczniu 2019 r. Lady Gaga podbiła czerwony dywan lawendową suknią w stylu księżniczki od Valentino. Zaginiona w tajemniczych okolicznościach kreacja została wystawiona na sprzedaż przez... pokojówkę.
Reklama

Odtwórczyni tytułowej roli w filmie "Narodziny gwiazdy" zrobiła furorę swoją stylizacją podczas rozdania Złotych Globów. Piosenkarka, ubrana niczym współczesny Kopciuszek, nosiła lawendową suknię z trenem, sygnowaną przez Valentino - pasującą do jej farbowanych na tę okazję włosów. 

Ta zjawiskowa suknia zniknęła po tym, gdy aktorka przebrała się z niej w hotelu. Teraz została umieszczona na stronie aukcyjnej i wyceniona na 8 tys. dol. Kto ją sprzedaje? Pokojówka z Beverly Hilton, która pracowała w tym hotelu przez dwadzieścia cztery lata - donosi "Le Figaro".

Jak się okazuje, pokojówka weszła w posiadanie zjawiskowej sukni w zasadzie legalnie. Uznana za skradzioną, suknia została w rzeczywistości przekazana do hotelowego depozytu rzeczy znalezionych.

Pokojówka znalazła suknię w pokoju artystki. Odręczny list pokojówki, zamieszczony na stronie aukcyjnej, mówi, że po upływie ustawowego terminu suknia została jej przekazana 3 września 2019 r. Nikt bowiem nie zgłosił roszczenia do zaginionej kreacji. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 13.11.2019
GBP 4.999 złEUR 4.285 złUSD 3.890 złCHF 3.930 zł

Sport


Reklama