Menu

Pink wyzdrowiała. Udało się jej pokonać koronawirusa!

Pink wyzdrowiała. Udało się jej pokonać koronawirusa!
Teraz gdy jest już zdrowa i w pełni sprawna, robi wszystko, aby ochronić tych, którzy są zawsze na pierwszej linii frontu. (Fot. PAP/EPA)
Nie tylko Tom Hanks doświadczył wątpliwych uroków tej przypadłości. 40-letnia artystka przyznała, że zarówno u niej, jak i u jej 3-letniego syna wystąpiły objawy choroby. Wyniki testów były pozytywne. Na szczęście leczenie okazało się skuteczne. Przynajmniej w jej przypadku.
Reklama

Piosenkarka o swojej chorobie napisała dość enigmatyczne. I pozostawiając pewne niedopowiedzenie. Bo rzeczywiście wspomina o tym, że oboje zachorowali, ale o wyzdrowieniu wspomina tylko w swoim kontekście. Czy syn artystki jest zdrowy? To pytanie pojawia się, co jakiś czas w nieoficjalnych dyskusjach, wzbudzając falę niewiele mających pewnie z prawdą przypuszczeń.

Dla zaprawionej w bojach z mediami Pink priorytetem jest teraz jednak zupełnie inna kwestia niż komentowanie medialnych spekulacji. Artystka odwołuje się do odpowiedzialności zbiorowej i nawołuje do szczególnej ostrożności.

"Ta choroba jest poważna i prawdziwa. Dotyka ludzi starych i młodych, bogatych i biednych" - podkreśla i wskazuje winnego. "To absolutna porażka naszego rządu, żeby nie uczynić do tej pory badań bardziej przystępnymi. I oczywiście, nikt za te badania nie powinien płacić"- puentuje.

Teraz gdy jest już zdrowa i w pełni sprawna, robi wszystko, aby ochronić tych, którzy są zawsze na pierwszej linii frontu. "Przekazuję darowiznę w wysokości pół miliona dolarów na Temple Univeristy Hospital Emergency Fund w Filadelfii, na cześć mojej matki, Judy Moore, która tam pracowała 18 lat. Tyle samo przekazuję miastu Los Angeles i Mayor's Emeregency COVID-19 Crisis Fund" - kontynuowała gwiazda, składając szczególne podziękowania pracownikom służby zdrowia. "Jesteście naszymi bohaterami" - spuentowała swój post na Instagramie artystka.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.05.2020
GBP 4.932 złEUR 4.426 złUSD 4.024 złCHF 4.149 zł

Sport


Sport

Reklama