Menu

Obsada "Przyjaciół" szykuje nowy projekt?

Obsada "Przyjaciół" szykuje nowy projekt?
Czy "Friends" doczekają się nowego powiewu świezości? (Fot. Getty Images)
Po latach mini zjazdów w telewizji i niedawnym selfie, które podbiło Instagram, obsada 'Przyjaciół' może ponownie spotkać się na planie telewizyjnym. 'Hollywood Reporter' informuje o nieskryptowanym projekcie, który ma być emitowany na platformie HBO Max.
Reklama

Powrót "Przyjaciół" zapowiadany był już wielokrotnie, jednak za każdym razem twórcy show dementowali te doniesienia. Podczas panelu z okazji 25-lecia serialu jego twórcy, Marta Kauffman i David Crane, zapowiedzieli, że nie planują powrotu "Przyjaciół" i podkreślili, że udało im się stworzyć doskonałe show, które było kompletne i nie planują żadnej kontynuacji.

Jednak nadzieje widzów rozpaliła Jennifer Aniston, która wspomniała o wspólnym projekcie podczas występu w The Ellen DeGeneres Show. Aktorka potwierdziła to, co wcześniej zapowiadali sami twórcy serialu, zdradziła jednak, że pojawiające się plotki nie są przypadkowe i trwają dyskusje nad wspólnym projektem.

"Chciałabym, żeby coś było, ale nie wiemy, co to jest. Więc próbujemy. Pracujemy nad czymś" - przekazała dość enigmatycznie Aniston.

Fani sitcomu uważnie śledzą doniesienia o nowym projekcie. (Fot. Getty Images)

Obecnie trwają rozmowy na temat nieskryptowanego specjalnego projektu z udziałem Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry'ego i Davida Schwimmera, a także twórców serialu Davida Crane’a i Marty Kauffman. Źródła wskazują jednak, że negocjacje i rozmowy są na bardzo wstępnym etapie i żadne umowy na razie nie zostały zawarte.

Jeśli negocjacje zostaną zakończone, wyzwaniem staje się uporządkowanie harmonogramów wszystkich aktorów. Oczywiście rozmowy mogą się skończyć, a cała koncepcja może się rozpaść. Zatem sami twórcy nieco studzą nadmierny optymizm fanów znanej i uwielbianej paczki z Nowego Jorku.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 01.10.2020
GBP 4.939 złEUR 4.515 złUSD 3.851 złCHF 4.188 zł

Sport


Sport

Reklama