Menu

Nowy, wyjątkowy singiel Billie Eilish...

Nowy, wyjątkowy singiel Billie Eilish...
Billie Eilish z bratem. (Fot. Getty Images)
18-letnia laureatka pięciu tegorocznych Nagród Grammy w najważniejszych kategoriach: album roku, utwór roku, nagranie roku, popowy album roku, najlepszy nowy artysta roku, wydała kolejny utwór. Traktuje o dorastaniu.
Reklama

"My Future" został napisany na samym początku pandemii koronawirusa. "Ta piosenka jest dla mnie naprawdę bardzo osobista i wyjątkowa" - napisała Eilish. "Kiedy powstawała, w mojej głowie kotłowały się: nadzieja, podekscytowanie i wiele przemyśleń o życiu" - dodała.

W wywiadzie dla serwisu Apple Music piosenkarka precyzuje: "Zawsze od kogoś zależałam. Zawsze musiałam kogoś mieć. Nie mówię o związkach. Po prostu nie potrafiłam być sama. I teraz poczułam, że potrzebuję uwolnienia się od tej sytuacji. Potrzebuję pobyć z samą sobą. Z początku było mi ciężko. To naprawdę o wiele trudniejsze, niż sądziłam: nie zależeć od innych. Mieć siebie i polegać na sobie. W tej samotnej strefie pojawiły się jednak nowe ważne odczucia, o których na razie nie chcę mówić".

Eilish dodała, że przez lata rozwijała się jako artystka, skupiając głównie na pracy. Teraz czuje, że pora się rozwinąć także jako człowiek i kobieta. Wspomina o twórczości sprzed trzech lat – w jej świecie to wieki temu. Bo dziś, gdy ma 18 lat, w szalonym tempie zmienia się wszystko: zaczyna lubić rzeczy, od których uciekała i nie lubić tego, co wcześniej robiła z niekłamaną przyjemnością. "Dziwaczny czas" - puentuje...

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.09.2020
GBP 4.956 złEUR 4.527 złUSD 3.866 złCHF 4.188 zł

Sport


Sport

Reklama