Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Niedziela to najgorszy dzień tygodnia na lot samolotem!

Niedziela to najgorszy dzień tygodnia na lot samolotem!
Ciekawe dlaczego niektóre dni są lepsze, a niektóre gorsze na lotnicze wyprawy... (Fot. Getty Images)
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Dla niektórych nieodłącznym elementem urlopowych wojaży jest podróż samolotem. Ta potrafi być stresująca i wyczerpująca. Nowe badania wskazuje jednak, że są pewne dni tygodnia i pory dnia, kiedy lot samolotem może być przyjemniejszym doświadczeniem.
Reklama
Reklama

Z badań przeprowadzonych na lotniskach przez firmę HappyOrNot – fińskiego producenta terminali do pomiaru zadowolenia klientów, wynika, że najlepszym dniem na podróż samolotem jest środa. Do badań wykorzystano 10 mln opinii klientów pochodzących z 30 krajów na całym świecie.

Na podstawie zebranych danych wskazano, że to właśnie ten dzień tygodnia charakteryzował się najwyższym poziomem zadowolenia pasażerów. Przeprowadzone analizy wskazały, że w środę 83 proc. opinii podróżujących było pozytywnych. Dla porównania, najmniej pochlebnych opinii przypadało na niedzielę.

Badania pozwoliły również wskazać najlepszą porę dnia na rezerwację lotu. Dane wskazują, że 7.00 to "najszczęśliwszy czas" na rejs samolotem. Około 84 proc. opinii przekazanych w tym czasie było pozytywnych.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.06.2024
GBP 5.1857 złEUR 4.3581 złUSD 4.0760 złCHF 4.5690 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama