Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Myslovitz przyniesie "Miłość" na Wyspy... 

Myslovitz przyniesie "Miłość" na Wyspy... 
Myslovitz to żywa legenda polskiej muzyki. (Fot. Łukasz Gawroński)
Kropką nad i pierwszej części trasy koncertowej celebrującej 25-lecie wydania kultowej 'Miłości w czasach popkultury' Myslovitz będzie wizyta na Wyspach Brytyjskich.
Reklama
Reklama

"Miłość w czasach popkultury" była kamieniem milowym w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Dzięki kilku przebojom z tej płyty ("Długość dźwięku samotności", "Chłopcy", "Dla ciebie", "Kraków", "My") trafił pod strzechy nie tracąc nic ze swojej autentyczności, muzycznej wrażliwości i poetyckości.

Wiele cytatów z tej płyty zagościło na stałe w słownikach młodzieży. Ten album trwale odmienił oblicze polskiej sceny pop-rockowej stanowiąc wzór artystycznego i komercyjnego sukcesu. 

"Miłość w czasach popkultury" jest albumem szczególnym także w historii zespołu Myslovitz. Wydany w 1999 roku jako czwarty w dyskografii wywindował grupę z Mysłowic na szczyty polskich list przebojów oraz na największe sceny i najlepsze festiwale Europy, na których przez kilka następnych lat występował u boku wielkich światowych sław.

Ogromny sukces komercyjny albumu i promujących go singli przełożył się także na sukces artystyczny w postaci pięciu Fryderyków dla zespołu. 

23 lutego 2024 premierę miało jubileuszowe wznowienie płyty na podwójnym CD oraz winylu z oryginalną okładką autorstwa cenionego fotografa, Ryszarda Horowitza. Płyty i wyjątkowy, stworzony specjalnie na tę okazję merch będzie można kupić podczas koncertów. 

Zespół zagra
31.05 – Manchester | Manchester Academy Club
1.06 – Londyn | 229 The Venue
2.06 – Dublin | Button Factory 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.06.2024
GBP 5.1857 złEUR 4.3581 złUSD 4.0760 złCHF 4.5690 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama