Menu

Miley Cyrus od pół roku nie pije alkoholu

Miley Cyrus od pół roku nie pije alkoholu
Ciekawe, czy w ślady Miley pójdą jej fani?... (Fot. PAP/EPA)
Piosenkarka przyznała, że od pół roku jest abstynentką. Po części wynika to z tego, że dochodziła do siebie po operacji strun głosowych. Po części jest efektem psychoterapii, która uświadomiła jej, że nosi w sobie 'demony' odziedziczone po swoich rodzicach.
Reklama

W listopadzie Miley przeszła operację usunięcia polipów na strunach głosowych, co jest częstą przypadłością u wokalistów. W ramach rekonwalescencji przez miesiąc w ogóle się nie odzywała – porozumiewała się z innymi pisząc. Odstawiła też na bok alkohol. Jak wyznała w wywiadzie dla serwisu Variety, nie pije od pół roku. "Uwielbiam to, że budzę się rano gotowa do życia na 100 procent" – stwierdziła.

Ale decyzja o abstynencji to również efekt psychoterapii, którą przechodzi. Sposób na uporanie się z problemami, które biorą się z trudnej historii jej rodziny.

"Moja mama była adoptowana i przejęłam niektóre z uczuć, jakie miała. Poczucie porzucenia, pragnienie udowodnienia tego, że komuś na tobie zależy, że jesteś wartościowa" – stwierdziła. "Rodzice mojego taty rozwiedli się, gdy miał trzy lata, więc też szybko stracił poczucie bezpieczeństwa" - przytoczyła kolejną trudną historię w swojej rodzinie.

W trakcie wideorozmowy z dziennikarzem "Variety" Cyrus przyznała się też do czegoś bardzo zaskakującego. W ciągu czterech miesięcy tylko dwukrotnie umyła włosy. Pierwszy raz zrobiła to przed koncertem online, którego gospodarzem był Elton John, a drugi raz przed swoim ostatnim wywiadem. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 08.07.2020
GBP 4.970 złEUR 4.474 złUSD 3.967 złCHF 4.212 zł

Sport


Sport

Reklama