Menu

Mieszkaniec brytyjskiej wsi znalazł niezwykle cennego pieska...

Mieszkaniec brytyjskiej wsi znalazł niezwykle cennego pieska...
Ronnie Wood z małżonką. (Fot. PAP/EPA)
Daniel Cato z Little Gaddesden, wioski w hrabstwie Hertforshire, zobaczył błąkającego się przy ruchliwej drodze pieska rasy beagle. Złapał go i zadzwonił pod numer zaznaczony na obroży, przy imieniu Dolly. Telefon odebrała niejaka Sally Humphreys. 10 minut później przed jego domem zaparkował Citroen Picasso, z którego wysiedli Sally i… Ronnie Wood.
Reklama

Okazało się, że Dolly uciekła z rezydencji Woodów, wykorzystując zamieszkanie przy okazji trwającego tam remontu. Według "Daily Mail", Cato, 27-letni pracownik opieki zdrowotnej, trafił na zgubę, gdy odwoził synka do przedszkola. Można rzec, że ją ocalił, bo suczka była bardzo zdezorientowana i biegała między przejeżdżającymi samochodami.

W zasadzie ona sama też jest celebrytką, bo Sally i Ronnie często wstawiają jej zdjęcia do mediów społecznościowych. Cato, w podziękowaniu za uratowanie Dolly, dostał od Wooda koszulkę z jego autografem i dorysowaną grafiką, przedstawiającą język wystawiony z ust (słynny logotyp zespołu).

Gitarzysta The Rolling Stones kilka dni temu ogłosił, że sprzedaje swoją londyńską rezydencję, bo i tak większość czasu spędza z rodziną na wsi. Miał na myśli właśnie Little Gaddesden i dom, a w zasadzie dworek w stylu Tudorów, kupiony w 2012 roku (już po ślubie z Sally) za 2,8 mln funtów. Razem wychowują tu czteroletnie bliźniaczki: Gracie i Alice. Gdy się urodziły, dokupił dom "gościnny" dla swoich teściów (Ronnie Wood jest o rok młodszy od teścia i o rok starszy od teściowej, mimo to nazywa ich mamą i tatą). Za ten budynek zapłacił milion funtów.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.11.2020
GBP 5.024 złEUR 4.484 złUSD 3.761 złCHF 4.148 zł

Sport


Sport

Reklama